Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Vecpilsētas ielas kvartālā apmeklētājiem durvis ver kafejnīca “Brokastnīca”

Līdzās jaunizveidotajai Dzīvesziņas un arodu sētai, papildinot Vecpilsētas ielas kvartāla ansambli un pilsētas tūrisma piedāvājumu, šodien, 21. janvārī,  pulksten 14 apmeklētājiem durvis ver kafejnīca “Brokastnīca” Jāņa Asara ielā 1, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dzīvesziņas un arodu sētā jau saimnieko tautastērpu darinātava un amatnieku darbnīca “Austras raksti”, ikdienā apmeklētājiem piedāvājot iespēju vērot dažāda veida audēju amata paraugdemonstrējumus. Savukārt “Brokastnīcā” turpmāk ikviens aicināts baudīt gardas maltītes un uzmundrinošus dzērienus.

“Brokastnīcas” ideja – vieta ar brīvu, atvērtu un siltu mājas atmosfēru, kurā rīta cēlienā ar kolēģiem var pārspriest dienas plānus vai satikties ar draugiem un ģimeni pie lielā centrālā kafejnīcas galda. Ēdināšanas pakalpojumi ir pieejami gan individuāliem apmeklētājiem, gan grupām, kā arī ir iespēja kafejnīcas telpās rīkot banketus, kafijas pauzes un privātus saviesīgus pasākumus. Vasaras sezonā viesi aicināti piedzīvot nesteidzīgu atpūtu, kā arī dažādas kultūras norises, dzīvās mūzikas vakarus un stāvizrādes kafejnīcas pagalmā uz terases.

Uzņēmuma pārstāves Ilze Dobrāja un Rota Greiškalne norāda, ka kafejnīcas koncepts Jelgavā ir kas jauns – brokastnīca ar savu maizes ceptuvi, kurā apmeklētājus darba dienās gaidīs no pulksten 7.30, bet brīvdienās no pulksten 9, piedāvājot veselīgas un bagātīgas brokastis un gardu kafiju. Ēdienkartē iekļauti dažāda veida olu ēdieni, putras, karstmaizes, pankūkas un vafeles, kā arī veģetāriešiem piemēroti ēdieni. Darba dienās ēdienkarti papildinās arī mainīgs dienas piedāvājums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija par kafejnīcas aktualitātēm un piedāvājumu pieejama sociālo tīklu Instagram un Facebook profilos @brokastnica.jelgava, savukārt informācija par Dzīvesziņas un arodu sētas sniegtajiem pakalpojumiem un meistarklasēm –  tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv.

Dzīvesziņas un arodu sēta Vecpilsētas ielas kvartālā pārbūvēta un restaurēta Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Kultūras mantojuma saglabāšana un attīstība Jelgavas pilsētā” gaitā.

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.