Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Vecpilsētas mājā izstāde “Sapinusies. Hair”

Līdz 5.jūlijam Jelgavas Vecpilsētas mājā, Vecpilsētas ielā 14, skatāma jelgavnieces Dzintras Žvagiņas fotogrāfiju izstāde “Sapinusies. Hair”, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2022. gada martā, kad kaimiņos sākās karš, un joprojām par sevi lika manīt Covid-19, Dzintra
nolēmusi meklēt spēku, iemūžinot matus un stāstot par cilvēkiem fotoprojektā “Sapinusies.Hair”. Tiesa, projekts ir ne tikai par matiem – tie šajā gadījumā ir stāsts par dzīvi. Šobrīd fotoprojekta ietvaros ir iemūžināti ap 30 cilvēku no tādām pasaules valstīm kā, piemēram, Latvija, Igaunija, Polija un Vjetnama. Jāpiebilst, ka projekts vēl nav noslēdzies.

“Fotogrāfija manā skatījumā ir kā maza dzīve. Dzīve sastāv no mirkļiem. Manās fotogrāfijās var redzēt tos dzīves mirkļus, kas man pašai šķituši interesanti un ar kuriem gribējies dalīties ar citiem cilvēkiem”, saka māksliniece.

Fotogrāfe dzimusi un augusi Jelgavā. Viņa piedalījusies dažādos starptautiskos un Latvijas mēroga fotogrāfiju konkursos, kā arī grupu izstādēs Latvijā, Igaunijā, Krievijā, Portugālē, Rumānijā, Ķīnā, Vjetnamā, un veidojusi savas personālizstādes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

26. maijā, fotogrāfes dzimšanas dienā, no pulksten 19.30 līdz 20.30 ikviens interesents aicināts uz
tikšanos ar Dzintru Žvagiņu Jelgavas Vecpilsētas mājā.

Izstādes apmeklētāji aicināti apskatīt arī Jelgavas Vecpilsētas mājas ekspozīciju, kas iekārtota vēsturiskajā dzīvoklī un zelta lādēs slēpj faktus par Jelgavas koka arhitektūru, Jelgavas Vecpilsētas māju, tās vēsturi un atjaunošanu. Ekspozīcija un izstāde apskatei pieejama no otrdienas līdz sestdienai no 10 līdz 18, svētdienās no 11 līdz 17.

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.