Jelgavas vieglatlētiem medaļas starptautiskās sacensībās “Valmiera – Valga”

Anastasija Fomenko

Jelgavas vieglatlēti veiksmīgi nostartējuši starptautiskās sacensībās “Valmiera–Valga”, izcīnot septiņas medaļas, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Starptautiskās sacensības “Valmiera–Valga” notika Valmierā 6. janvārī. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti izcīnīja septiņas medaļas: divas zelta, divas sudraba un trīs bronzas.

Anastasija Fomenko (no kreisās)

Zelta medaļu izcīnīja Emīlija Brauna tāllēkšanā U-16 vecuma grupā. Viņa ar 5,16 metriem bija labākā no 20 dalībniecēm. Zelts un sezonas labākais rezultāts Jelgavas vieglatlētei Emīlijai Vīksnai 800 metru skrējienā U-16 vecuma grupā. Viņa ar rezultātu 2:22,11 minūtes bija ātrākā no 35 skrējējām.

Emīlija Vīksna

Sudraba medaļu 800 metru skrējienā U-18 vecuma grupā izcīnīja Sanija Gasparoviča. Viņas rezultāts 2:22,80 minūtes bija otrais labākais no 12 dalībniecēm. Sudraba medaļa arī Anastasijai Fomenko 60 metru barjerskrējienā U-16 vecuma grupā. Viņas rezultāts 9,65 sekundes bija otrais labākais no 23 dalībniecēm.

Sanija Gasparoviča (no labās)

Bronzas medaļu izcīnīja Emīlija Brauna 200 metru sprintā U-16 vecuma grupā, finišējot 27,62 sekundēs. Šajā disciplīnā bija 18 dalībnieces. Bronzas medaļa arī Albertīnai Rudņevai 800 metru skrējienā U-20 vecuma grupā. Ar rezultātu 2:35,78 minūtes viņa bija trešā no sešām dalībniecēm. Vēl bronza Artūram Konderko augstlēkšanā U-20 vecuma grupā. Viņš pārlēca 1,92 metrus un ierindojās trešajā vietā starp sešiem dalībniekiem.