Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavniecēm pasniegta “Gada brīvprātīgais 2021” goda zīme

Trešdien Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) projekta vadītājs, “Brīvprātīgais darbs” pārstāvis Ints Teterovskis Sabiedriskajā centrā divām jelgavniecēm – Dagnija Raminai-Zorgei un Lāsmai Vītolai – pasniedza “Gada brīvprātīgais 2021” goda zīmi un rakstu, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņojām, ka NVA 29. decembrī paziņoja brīvprātīgo godināšanas “Gada brīvprātīgais 2021” goda zīmes saņēmējus. Godināšanai “Gada brīvprātīgais 2021” pavisam šogad pieteikti 60 brīvprātīgie, sešas nevalstiskās organizācijas un viena pašvaldība. Izvērtējot visus pieteikumus, NVA izveidota ekspertu žūrija nolēma godināt piecus brīvprātīgos un divas nevalstiskās organizācijas. Uzvarētāju vidū ir divas jelgavnieces, kurām līdz ar goda zīmi pasniegtas arī Jelgavas pašvaldības sarūpētas dāvanas.  

D.Ramina-Zorge ir 19 gadu, un kā brīvprātīgā Jelgavā viņa darbojās jau četrus gadus. Šajā laikā Dagnija sevi parādījusi kā uzcītīgu, radošu un aktīvu brīvprātīgo, kas pirmā gatava sniegt atbalstu sociālajā, kultūras un sporta jomā gan dažādos pasākumos, gan labdarības akcijās, gan izstrādājot izglītojošus projektus. Dagnija ne tikai ar lielu atbildību veic sev uzticētos pienākumus, bet arī brīvprātīgajā darbā iesaista citus jauniešus. Viņa ir ļoti liels un labs piemērs pārējiem, ka ar savu centību un neatlaidību var izdarīt daudz.

Bet L.Vītolu pieteicēji raksturo kā aizrautīgu un harismātisku brīvprātīgo ar neizmērojamām darba spējām. Viņa brīvprātīgo apvienībā “Brīvprātīgie Jelgavai” darbojas jau gandrīz piecus gadus. Lāsma organizē dažādus izglītojošus projektus, popularizē brīvprātīgo darbu, iesaistās sabiedriskās aktivitātēs, sniedz atbalstu nometņu vadīšanā, kā arī palīdz ārvalstu studentiem integrēties Latvijā. Uz Lāsmu var paļauties!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brīvprātīgā darba veicēju un organizatoru godināšanu “Gada brīvprātīgais 2021” organizēja NVA sadarbībā ar Labklājības ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Sabiedrības integrācijas fondu, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Latvijas Jaunatnes padomi, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi, Jelgavas valstspilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldi, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Valmieras novada fondu.

Foto: Sabiedriskais centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.