Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavnieci sveic 100. dzimšanas dienā

Šodien, 25. februārī, 100. dzimšanas dienu atzīmē jelgavniece Aleksandra Mihailova. Nozīmīgajā jubilejā Aleksandras kundzi sveica arī Jelgavas pašvaldība, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A.Mihailova dzimusi 1922. gada 25. februārī Preiļu rajonā trīs bērnu ģimenē, dzīvojusi Pļaviņās. Otrā pasaules kara laikā Aleksandru izveda uz Vāciju, kur viņa piecus gadus strādājusi par kalponi, un kundzei ir piešķirts represētās personas statuss.

Atgriežoties no Vācijas, A.Mihailova strādāja savā nelielā saimniecībā – audzēja augļus, dārzeņus, kopā ar dzīvesbiedru nodarbojās ar biškopību, paši tirgoja savā saimniecībā saražoto. Neilgu laiku strādājusi arī kolhozā. Jubilāre nekad nav bijusi precējusies, toties daudzus gadus nodzīvojusi civillaulībā ar dzīvesbiedru Pāvelu, kurš viņsaulē devās pirms piecpadsmit gadiem. Pēc dzīvesbiedra nāves piecus gadus dzīvojusi viena, bet tad rūpes par viņu uzņēmās brāļa meita Faina Zeņina. Jāpiebilst, ka A.Mihailova savā dzīvē piedzīvojusi smagu zaudējumu – zemes klēpī guldījusi savu vienīgo meitu, kurai bija tikai trīs gadi.

Jubilāre savā cienījamā vecumā ir guloša, ļoti slikti dzird, bet veselība viņai turas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nozīmīgajā jubilejā pašvaldības vārdā A.Mihailovu sveica Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Sociālās un medicīniskās aprūpes centra vadītāja Larisa Ronzina. Viņai pasniegti ziedi, saldumu grozs, kā arī pašvaldības pabalsts veselības uzlabošanai personām, kuras sasniegušas simts vai vairāk gadu, 150 eiro apmērā.

Pēc Sociālo lietu pārvaldes rīcībā esošās informācijas, šobrīd pilsētā dzīvo viena persona, kurai martā paliks 102 gadi, bet divām – jūnijā un decembrī – paliks simts gadi.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.