Jelgavnieki cīnīsies pusfinālā

Līdz ar pārliecinošo 117:88 uzvaru ceturtdaļfināla otrajā spēlē pār “Bausku” un 2–0 ceturtdaļfināla sērijā, BK “Jelgava” komanda sasniegusi “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas pusfinālu, kur jelgavniekiem pretī stāsies “Gulbenes Buki/BJSS” – “RSU/VEF Rīga” pāra uzvarētājs.

Ceturtdaļfināla otrajā spēlē BK “Jelgava” apliecināja savu favorītu statusu, jau pirmajā ceturtdaļā panākot 36:10. Būtībā pēc nospēlētām 10 minūtēm arī visas sērijas liktenis bija izšķīries. Turpinājumā “Bauskas” komandai vairs nebija reālu izredžu strauji samazināt rezultāta starpību, un jelgavnieki svinēja vēl vienu pārliecinošu panākumu. Vismaz 10 vai vairāk punktu šoreiz sakrāja septiņi spēlētāji, no kuriem produktīvākais ar 19 bija komandas kapteinis Jānis Bērziņš. Edgars Krūmiņš un Kristaps Pļavnieks katrs guva pa 17, bet Andris Justovičs un Roberts Pāže – attiecīgi 15 un 14 punktu. Armanda Seņkāna kontā savukārt 11 punktu, 11 izcīnītas bumbas zem groziem un sešas rezultatīvas piespēles. BK “Jelgava” centra uzbrucējs martā tika atzīts par līgas Rietumu zonas MVP jeb vērtīgāko spēlētāju.

Jelgavas kluba pusfināla pretinieks kļūs zināms šovakar Gulbenē, kur “Gulbenes Buki/BJSS” un “RSU/VEF Rīga” tiksies ceturtdaļfināla izšķirošajā trešajā spēlē.