Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavniekus svētdien aicina doties velobraucienā “Vasarsvētki”

Velobraukšanas entuziasti svētdien, 5. jūnijā, aicināti piedalīties 17. Jelgavas velobraucienā ar šā gada tēmu “Vasarsvētki”. Reģistrēšanās dalībai sāksies pulksten 10.30 Ozolskvērā, bet brauciens sāksies pulksten 11. Pasākums noslēgsies Lediņu ceļā 1, nometnē “Lediņi”, ar dažādām aktivitātēm un vienu no galvenajiem pasākuma notikumiem – dalībnieka, kurš balvā iegūs jaunu velosipēdu, noskaidrošanu. Piedaloties aktivitātē, dalībnieki aicināti padomāt par savu vizuālo noformējumu. Dalība pasākumā ir bez maksas, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Reģistrēšanās 7 km garajam velobraucienam “Vasarsvētki” pulksten 10.30 notiks Ozolskvērā. Tās laikā dalībnieki saņems dalībnieka numurus, kā arī aizpildāmas lapas, kurās jāveic kontrolpunktu atzīmes, lai pretendētu uz balvām. Pēc reģistrēšanās, pulksten 11, tiks dots starts velobraucienam maršrutā Ozolskvērs – Pulkveža O.Kalpaka iela –  Raiņa iela –  Pasta iela –  Stacijas aplis –  Lietuvas šoseja –  Miera iela –  Bauskas iela –  Lediņu ceļš, līdz nometnei “Lediņi”.

Šajā reizē velobraucienam dota tematika “Vasarsvētki”, tāpēc dalībnieki aicināti padomāt par savu vizuālo noformējumu, jo visspilgtākie un radošākie velobraucēji tiks apbalvoti noslēguma pasākumā, nometņu norises vietā “Lediņi”, kur dalībniekus sagaidīs dažādas jautras izdarības un muzikāls pārsteigums.

Ātrums šajā pasākumā nav noteicošais un netiks vērtēts. Galvenais, lai visi velobrauciena dalībnieki sasniegtu galamērķi – priecīgi, gandarīti un veseli. Rūpējoties par drošību, vēršam uzmanību uz to, ka velobraucējiem jābūt atbilstošā ekipējumā un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi, kā arī drošas braukšanas principi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktivitātes mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt Jelgavas velokustības attīstību un sabiedrības saliedētību, kā arī informēt par velosipēdistu drošas pārvietošanās iespējām Jelgavas pilsētas ielās. Pasākumu organizē biedrība “Jelgavā 21. gadsimts” un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs” ar Jelgavas valstspilsētas pašvaldība finansiālu atbalstu.

Reģistrējoties pasākumam, dalībnieki apstiprina, ka norādītie personas dati var tikt apstrādāti rezultātu apkopošanai un publicitātes materiālu veidošanai. Pasākuma laikā notiks filmēšana un/vai fotografēšana, uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma. 

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.