“JFC Viola” gūst trešo panākumu pēc kārtas

“Altero.lv LIIGA” “B” grupas 5. kārtas spēlē Jelgavas futbola komanda JFC “Viola” ar rezultātu 4:0 (3:0; 1:0) pārspēja nopietnu pretinieku “Dienvidkurzemes SS”, apliecinot savas ambīcijas uz vadošām lomām čempionāta pirmajā posmā.

Pēc izstāšanās no Latvijas kausa izcīņas pirmā posma, JFC “Viola” futbolisti atraduši iekšēju motivāciju čempionāta turpinājumam un uzrāda aizvien pārliecinošāku sniegumu.

“Dienvidkurzemes SS” ir nopietns pretinieks, bet jelgavnieki spēja ātri uzlauzt pretinieku aizsardzību un 16. minūtē ar Kristena Knopes vārtu guvumu atklāt spēles rezultātu – 1:0.

Līdz pirmā puslaika beigām Aldis Turkšāns un Kristens Knope paguva viesu vārtos ieraidīt vēl divas bumbas – 3:0.

Otrajā puslaikā JFC “Viola” veica virkni maiņu, atjaunot savas komandas spēkus un 74. minūtē pēc Latvijas spēcīgākā ugunsdzēsēja Ričarda Jirgensona piespēlēs Mareks Rudokovs “Dienvidkurzemes SS” vārtos raidīja ceturto bumbu – 4:0.

Trešā pēc kārtas uzvara apliecina, ka JFC “Viola” cīnīsies par augstākām vietām “B” grupā, lai iegūtu tiesības piedalīties čempionāta nākamajā kārtā.

Par to mēs visi varēsim pārliecināties Jelgavas derbijā 8. jūnijā, kad Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā JFC “Viola” tiksies ar grupas līderiem “FS Jelgava-2”.