“JFC Viola” neizmanto savas iespējas pret FK “Karosta”

Jelgavas futbola komanda “JFC Viola” uzsākot savu dalību “Altero.lv LIIGA” B grupas turnīrā, izbraukumā piedzīvoja zaudējumu pret FK “Karosta” ar rezultātu 0:2 (0:1; 0:1).

“JFC Viola” (pagājušā sezonā startēja ar nosaukumu “JFC Jelgava”) savā spēcīgākajā sastāvā svētdien devās uz Liepāju, kur aizvadīja “Altero.lv LIIGAS” B grupas turnīra pirmo spēli pret pagājušās sezonas B grupas otrās vietas īpašniekiem – FK “Karosta”.

Nedēļa nogalē Liepājā bija spēcīgs vējš, kas ietekmēja šīs futbola spēles rezultātu, jo sportistiem bija grūtības veidot precīzu saspēli.

11. minūtē bumba no jelgavnieka Elvija Brahmaņa kājas atleca “JFC Viola” vārtos un izvirzot Liepājas komandu vadībā – 0:1.

Jelgavas komandas ieraksts sociālā tīklā “Facebook” liecina, ka jelgavnieki izmisīgi cīnījās par rezultāta izmainīšu. “JFC Viola” izveidoja vismaz desmit vārtu gūšanas momentus, bet nespēja tos realizēt.

Spēles pēdējās desmit minūtēs visi spēlētāji, ieskaitot vārtsargu, atradās liepājnieku zonā, lai izrautu neizšķirtu rezultātu, bet FK “Karosta” spēja izgriezties no situācijas un ieraidīt bumbu tukšos jelgavnieku vārtos – 0:2.

“JFC Viola” jau šo sestdien, 20. aprīlī izbraukumā būs iespējas reabilitēties spēlē pret pagājušās sezonas B grupas piektās vietas īpašniekiem – FK “Ķekava/Auda”.