JFC “Viola” no Limbažiem atgriežas ar uzvaru

Jelgavas futbola komanda JFC “Viola” 11. maijā izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:1; 2:0) pārspēja FK “Limbaži” futbolistus un “Altero.lv LIIGA” “B” grupas turnīra tabulā paceļas uz otro pozīciju.

Spēle priekš jelgavniekiem iesākās neveiksmīgi, jo jau 25. minūtē FK “Limbaži” spēlētājs Kristers Kārkliņš izvirzīja mājiniekus spēles vadībā – 0:1.

Otrajā puslaikā JFC “Viola” futbolisti mobilizēja savus spēkus un spēja izraut uzvaru no pretinieka rokām. 56. minūtē spēles rezultātu izlīdzināja Ričards Jirgensons, bet 75. minūtē Vitālijs Abramovs guva jelgavnieku uzvaras vārtus – 2:1.

Uzvara ļāva komanda “Altero.lv LIIGA” “B” grupas turnīra tabulā pakāpties uz otro pozīciju, uzreiz aiz “FS Jelgava” dublieriem.

5. kārtas spēli JFC “Viola” aizvadīs savās mājās, 26. maijā Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā tiekoties ar “Dienvidkurzemes SS” futbolistiem.