Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

JNĪP dzīvokļu īpašniekus aicina lemt par apkures sistēmas hidraulisko pārbaudi

Lai apkures sistēmā tehniski viss būtu droši un jau laikus saprastu, vai nepieciešami kādi remontdarbi, SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) pirms apkures sezonas daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekus aicina lemt par apkures sistēmas hidraulisko pārbaudi, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

JNĪP norāda, ka nepieciešamību veikt šo pārbaudi daudzdzīvokļu dzīvojamos namos paredz Ministru kabineta noteikumi Nr.876 “Siltumenerģijas piegādes un lietošanas noteikumi”.

JNĪP skaidro, ka cauruļvadu pārbaudes laikā sistēmā tiks paaugstināts spiediens. Ja tiek konstatēja noplūde, iedzīvotāji lūgti nekavējoties par to informēt JNĪP un nodrošināt piekļuvi apkures sistēmai dzīvokļos. Spiediens cauruļvados tiek paaugstināts līdz sešiem bāriem, un paaugstināts spiediens sistēmā tiek uzturēts vismaz 24 stundas. Ja tas sistēmā būtiski samazinās, tiek meklētas noplūdes vietas. Sistēmu uzpildei pieslēdz atkārtoti, un vēlreiz tā tiek pārbaudīta, apsekojot stāvvadus, atzarus, guļvadus. Ja spiediens saglabājas, sistēma ir gatava ziemas sezonai, ja ne – sadarbībā ar dzīvokļu īpašniekiem tiek veikti nepieciešamie remontdarbi.

Apsaimniekotājs aicina dzīvokļu īpašniekus savlaicīgi domāt par sildķermeņu maiņu un izdarīt to, pirms mājā ir veikta hidrauliskā pārbaude un pieslēgta apkure.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kad dzīvokļu īpašnieki pieņem lēmumu par pārbaužu veikšanu, mājas pilnvarotajai personai jāsazinās ar apsaimniekotāju. Par konkrētu pārbaužu norises laiku atbilstoši izstrādātajam grafikam katras mājas iedzīvotāji tiks informēti.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.