Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

JNĪP martā rīkos daudzdzīvokļu dzīvojamo māju tiešsaistes kopsapulces

SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) no 21. marta sāks uzņēmuma pārvaldībā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju ikgadējās sapulces, kas notiks tiešsaistē “Zoom” platformā. Kopsapulcēs dzīvokļu īpašnieki varēs saņemt informāciju par paveiktajiem darbiem, finanšu izlietojumu, darbu ar parādniekiem, izrunāt, kādus remontdarbus nepieciešams ieplānot , kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, informē JNĪP.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānoto sapulču darba kārtībā iekļauti četri galvenie jautājumi: 2021. gada mājas pārvaldnieka darbības pārskats un 2022. gada darba plāns; dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonas atskaite par 2021. gadu; mājas tehniskā apsekošana un energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu iespējamība un ieguvumi; pagalmu labiekārtošanas programma un atkritumu apsaimniekošana.

Visi dzīvokļu īpašnieki saņems mājas 2021. gada ieņēmumu – izdevumu atskaiti elektroniski vai individuāli savā pastkastītē.

Dzīvokļa īpašniekam piedalīties dzīvojamās mājas kopsapulcē iespējams autentificējoties JNĪP Informatīvajā sistēmā. Tāpēc tos dzīvokļu īpašniekus, kuri to vēl nav veikuši, uzņēmums aicina reģistrēties. Informācija pieejama uzņēmuma mājaslapā www.nip.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svarīgi zināt, ka kopsapulces, izmantojot tiešsaistes platformu “Zoom”, tiks organizētas tām mājām, kuru dzīvokļu īpašnieki būs reģistrējušies JNĪP Informatīvajā sistēmā, sasniedzot vairākumu no kopējā dzīvokļu īpašnieku skaita konkrētajā mājā. Ar plānoto kopsapulču grafiku varēs iepazīties JNĪP Informatīvajā sistēmā.

Foto: SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.