Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

JSPS sezonas atklāšanas sacensībās krīt Jelgavas rekords (FOTO)

Jelgavas sešpadsmitgadīgo zēnu konkurencē rekorda īpašnieks Nikolass Deičmans (pa labi)


Ar divu dienu mačiem Latvijas Bioloģijas un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Sporta nama baseinā aizvadītas Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) tradicionālās sezonas atklāšanas sacensības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā informē skolas direktora vietnieks Aldis Trukšāns, tajās vairāk nekā 100 audzēkņu sacentās trijās vecuma grupās – 2011. gadā dzimušie un jaunāki brīvajā stilā, tauriņstilā, brasā un uz muguras peldēja 50 metrus, 2009.–2010. gadā dzimušie – 100 metrus, bet 2008. gadā dzimušie un vecāki sportisti samēroja spēkus 200 metros, tostarp arī kompleksa distancē.

Vairāki jaunie peldētāji sezonu sāka ar uzlabotiem personīgajiem rekordiem, bet par jaunu Jelgavas rekordu parūpējās sešpadsmitgadīgais treneres Astras Ozoliņas audzēknis Nikolass Deičmans, kurš 200 metru brīvā stila distancē finišēja ar rezultātu 1:55.76, pārspējot distances ilglaicīgo rekordistu šajā vecuma grupā Jevgeņiju Boicovu.

Sacensībās III sporta klases normatīvu izpildīja treneres Anželikas Paegles audzēkne Alise Bušmeistare, 100 metru brasa distancē sasniedzot rezultātu 1:41.56, bet II sporta klasei atbilstošs bija treneres Ingas Arnītes audzēknes Unas Milleres rezultāts 50 metros brīvajā stilā – 32.42.

Foto: JSPS

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.