Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jubilāre gaida ciemos

Sestdien, 17. septembrī, Jelgavas Valsts ģimnāzijā, korim dziedot tās himnu “Nu jau aizsteidz gadu nemiers trauksmains”, pulcēsies apmēram pusotrs tūkstotis absolventu, lai atzīmētu savas skolas simtgadi. Jelgavas Valsts ģimnāzija dibināta 1922. gadā kā 2. Valsts Jelgavas vidusskola.
Skolas absolvente un direktora vietniece audzināšanas darbā Marita Asarīte teic, ka skolas simtgades sarīkojums ar balli sāksies pulksten 19, taču no pulksten 15 līdz 18.45 katram (arī tiem, kas nav iegādājušies biļetes uz pasākumu) būs iespēja apskatīt pirms dažiem gadiem atjaunoto skolas ēku, izstaigāt klases, kur reiz pats ir mācījies, ielūkoties skolas muzejā, ko vada absolvente Laima Ozoliņa un kas iekārtots telpās, kur savulaik atradās skolotāja Alfrēda Ogas ģeogrāfijas kabinets. Apsēsties savā vecajā solā gan nebūs iespējams, jo tagad skolēniem klasēs soli ir citādi – lielākoties vienvietīgi, un tos savieto kopā pēc vajadzības.
Simtgades salidojums un balle, kas ir maksas pasākums, notiks sporta hallē. No dalības maksas ir atbrīvoti vienīgi tie absolventi, kuriem ir 70+ gadi, kā arī cilvēki ar invaliditāti. Abos šajos gadījumos ir jāuzrāda dokumenti. Svinību vietā pie galdiņiem būs iespēja pasūtīt dzērienus un ēdienus, taču ir atļauti arī līdzatnesti “groziņi.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Teksts: Gaitis Grūtups

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.