Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kā izveidot personalizēto kalendāru? 5 noderīgi padomi

Tuvojoties gada nogalei, aktuāli sāk kļūt kalendāri nākamajam gadam. Lai arī plašā izvēlē ir pieejami jau gatavie kalendāri, ļaujot katram izvēlēties savām vēlmēm atbilstošāko, pastāv arī iespēja izgatavot savu personalizēto kalendāru. Šo variantu nereti izmanto uzņēmumi – kalendārs ir ne tikai praktiska dāvana darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem, bet arī efektīvs mārketinga instruments.

Kalendārs kā mārketinga instruments – ko ņemt vērā?

Plānojot kalendāra izveidi, rūpīgi jāizvērtē vairākas detaļas – kalendārs atgādinās par Tavu zīmolu visa gada garumā, tādēļ ir svarīgi, lai tas būtu kvalitatīvs un pārdomāts. Turpinājumā daži noderīgi padomi, kas palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu.

Izvēlies motīvu

Konsekvence ir laba kalendāra pamatā. Izvēloties kalendāra tēmu, noteikti ņem vērā savu auditoriju. Kāda veida fotogrāfijas viņi vēlēsies redzēt visa gada garumā?

Fotoattēli ir atslēga

Kalendāram ieteicams izmantot kvalitatīvus fotoattēlus. Šim nolūkam var izmantot profesionāla fotogrāfa pakalpojumus vai iegādāties kvalitatīvus attēlus atbilstoši kalendāra tēmai un vēstījumam, ko vēlies caur to nodot.

Padomā par funkcionalitāti

Uzņēmuma vai reklāmas kalendārā vērts norādīt svarīgos datumus, piemēram, uzņēmuma dzimšanas dienas datumu, brīvdienas vai dienas, kad uzņēmums strādās ar saīsinātu darba laiku.

Tāpat kalendārā var ievietot atgādinājumus par sezonas izpārdošanām un citām akcijām.

Iekļauj īpašos piedāvājumus

Lielisks veids, kā pateikties klientiem, ir kalendāram pievienot atlaižu kodus vai iekļaut informāciju par citiem īpašajiem piedāvājumiem. Tas dod klientiem lielāku stimulu veikt pirkumus, kā arī pozitīvi atspoguļo zīmolu.

Izvēlies labāko drukas servisu

Kalendāru druku šobrīd piedāvā dažādi uzņēmumi, taču, ja svarīga ir kvalitāte, vērts veltīt laiku tam, lai atrastu prasībām atbilstošāko un uzticamāko.

Uzņēmums enivo nodrošina plašāko kalendāru sortimentu Baltijā, piedāvājot vairāk nekā 100 dažādus modeļus. Zinošie speciālisti ieteiks arī labākos dizaina risinājumus un izveidos atbilstošu kalendāra maketu. Pieejami arī nestandarta risinājumi unikālam rezultātam.

Izmanto iespēju pacelt savu uzņēmumu nākamajā līmenī ar efektīvu mārketinga instrumentu – personalizētu kalendāru. Ieskaties interneta vietnē www.poligrafija.lv, lai gūtu iedvesmu un vēl vairāk noderīgu padomu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.