Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kā izvēlēties acu pilienus pret sausās acs sindromu?

Redze ir viena no svarīgākajām un arī jutīgākajām maņām, ar kurām cilvēks uztver apkārtējo pasauli. Tādēļ jebkurš redzes diskomforts var būt ļoti traucējošs un apgrūtinošs. Dedzinoša un kairinoša sajūta acīs, apsārtums, neskaidra redze, jutība pret gaismu  un acu asarošana ir tikai daži no sausās acs sindroma simptomiem, kas katram cilvēkam var izpausties dažādi, taču rodas nepietiekamas acs mitrināšanas dēļ.

Neviens nav pasargāts arī no sausās acs sindroma, jo asaru dziedzeru darbības kvalitāti ietekmē gan kopējais veselības stāvoklis un acu traumas, gan vides maiņa un sliktas kvalitātes uzturs. Viens no vienkāršākajiem un arī vieglākajiem sausās acs sindroma mazinošiem līdzekļiem ir acu pilieni. Dr. Lenson interneta veikalā ir iespējams ne tikai ērti iegādāties brilles un kontaktlēcas, bet arī acu pilienus, kas mazinās acs diskomfortu.

Palīdzība sakairinātām acīm

Dr. Lensor tirdzniecības vietnē ir iespējams iegādāties acu pilienus, kam nav nepieciešama recepte. Taču pirms šo medikamentu lietošanas, būtiski ir konsultēties ar acu ārstu. Tikai pēc precīzas acs kairinājuma iemesla diagnostikas un simptomu apzināšanas ir iespējams piemeklēt konkrētajai situācijai visefektīvākos acu pilienus.

Dr. Lensor piedāvājumā ir plašs un daudzveidīgs acu pilienu klāsts, kas atšķiras gan pēc to iedarbības un aktīvajām sastāvdaļām, gan pēc tā, vai acu pilieni drīkst būt lietoti kopā ar kontaktlēcām. 

Nesteigties ar izvēli

Acu pilienu efektivitāti un atbilstību konkrētajai situācijai ietekmē ne tikai acs diskomforta cēloņi, bet arī medikamenta sastāva reakcija saskaroties ar aci.

Acu pilieni, kas satur konservantus, var izraisīt alerģiskas reakcijas, vēl vairāk sakairinot acis. Tādēļ jutīgām acīm labāk izvēlēties acu pilienus ar dabīgām un nomierinošām sastāvdaļām.

Lai atvieglotu acu pilienu izvēli, Dr. Lensor interneta vietnē www.lensor.eu pieejami plaši produktu apraksti ar precīzu produkta sastāvu, lietošanas instrukciju un iedarbību. Tikai rūpīgi iepazīstoties ar visu pieejamo klāstu un izsverot tā atbilstību konkrētajai situācijai, ir iespējams palīdzēt savām acīm.

Dr. Lenson interneta vietnē iegādātos acu pilienus piegādās vienas līdz divu darba dienu laikā pircējam ērtā veidā. Jautājumu gadījumā var droši vērsties pie konsultantiem.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.