Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kāds būs 2023.gads?

Auns
2023. gads ir labvēlīgs darbavietas maiņai, korekciju ieviešanai profesionālajā darbība. Prātā jaunas biznesa idejas, kuras vēlēsies pēc iespējas ātrāk realizēt. Jāņem vērā, ka ieguvējs būs tas, kurš daudz nedomās, bet rīkosies. Lielāki naudas apjomi būs gūstami individuālajā sektorā strādājošajiem. Atceries: ja spīdēsi ar darbiem pats, spožāks būs tavs naudas maks! Romantiskajās attiecībās īpaši gada pirmā puse būs piemērota tam, lai attiecības sakārtotu oficiāli un atrisinātu visas savstarpēji neatrisinātās situācijas. Kā tas noritēs, būs atkarīgs no tavas iniciatīvas.
Vērsis
Līdz ar gada sākumu tiks saskatītas labas iespējās profesionālajā darbībā. Tas būs kā liels izaicinājums un tajā pašā laikā arī liels risks. Nāksies pieņemt nozīmīgu lēmumu un var būt pat atteikties no tā, kas jau gadiem nenes gandarījumu un materiālo labklājību. Gads būs veiksmīgs ieguldījumiem nekustamajā īpašumā un vērtspapīros. Jābūt uzmanīgam un jāizvairās no ieguldījumiem kopā ar pavisam jauniem sadarbības partneriem! Romantiskajās attiecībās ārkārtīgi vērtīgi būs apjaust to, ka viss pilnai laimei tev jau ir.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.