Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kas ir pašapkalpošanās mantu noliktavas? Kā mantu glabātuve var noderēt Tev?

Pārvākšanās uz jaunu dzīvesvietu, nepietiekama platība mājās, lai uzglabātu nepieciešamās mantas, sezonas preču uzglabāšana – situācijas, kad nepieciešama mantu glabātava, ir dažādas. Lai sev pašam neradītu liekas galvassāpes, uzdodot jautājumu – “Kur likt mantas?”, ir iespējams tās droši uzglabāt speciālās noliktavās jeb mantu glabātavās, kas pieejamas dažādās platībās. Šobrīd īpaši aktuālas ir “box noliktavas”, kuras iespējams ērti nomāt uz sev nepieciešamo laika periodu. Ko nozīmē modernās pašapkalpošanās “box noliktavas” un kāpēc izvēlēties šādu noliktavu savu mantu uzglabāšanai?

Mūsdienīga pieeja mantu glabāšanai

Mantu glabātuve, kas atrodas modernās noliktavu telpās ar klimata kontroli un videonovērošanu un kas paredz īpaši ērtu piekļūšanu ar viedatslēgas palīdzību, ir lieliska iespēja uzglabāt savas mantas īpaši šim nolūkam paredzētās noliktavās jeb tā saucamajās “box noliktavās”. Tas ir mūsdienīgs un ļoti ērts pakalpojums, ko piedāvā Self Storage, kuru pašapkalpošanās mantu glabātavas ir pirmās box noliktavas Baltijas valstīs ar diennakts piekļuvi, izmantojot viedatslēgu un mobilo lietotni attālinātai savas iznomātās mantu glabātavas pārvaldībai.

Piekļuve mantu glabātavas telpām 24/7

Jaunākās tehnoloģijas ievērojami uzlabo dažādas dzīves sfēras, tostarp arī nodrošina dažādus risinājumus noliktavu pakalpojumu jomā. Mantu uzglabāšanas procesam nav jābūt sarežģītam! Mūsdienās jau esam pieraduši pie dažādām pašapkalpošanās iespējām – tās ievērojami ietaupa mūsu laiku. Arī Self Storage pašapkalpošanās mantu glabātavas noma taupīs jūsu laika resursus un sniegs virkni dažādu priekšrocību. Piemēram, šāda veida noliktavas paredz īpaši ērtu diennakts piekļuvi savai mantu glabātuvei bez personāla iesaistes, kā arī viedatslēgas izmantošanu, ko var lejupielādēt savā tālrunī.

Attālināta noliktavu telpu pārvaldība

Self Storage pašapkalpošanās noliktavas telpas pārvaldība notiek ar mobilās lietotnes palīdzību. Tajā var saņemt paziņojumus par darbībām, kas notiek telpās, kā arī šī lietotne informēs, vai durvis ir atvērtas vai aizslēgtas. Turklāt pārraudzīt aktivitātes un durvju statusu iespējams no jebkuras vietas pasaulē. Tāpēc mantu uzglabāšana “box noliktavās” ir ne tikai ērta, bet arī droša, jo katras noliktavas telpas ārpusē ir kontroles sistēma, kas ziņo par kustībām tās tuvumā, par kurām mantu glabātuves nomnieks var uzzināt, uzstādot paziņojumu saņemšanu lietotnē.

Mantu glabātavas dažādām dzīves situācijām

Situāciju, kurās nepieciešams atrast vietu savām mantām, ir daudz. Ja mājoklī tiek veikts remonts un nepieciešams to atbrīvot no mēbelēm un sadzīves tehnikas, ja rodas nepieciešamība atbrīvot savu dzīvojamo platību no liekajām mantām, taču nav vēlmes tās izmest ārā, ja plānota pārvākšanās uz jaunu dzīvesvietu, taču nav iespējas uzreiz pārvest visas mantas – drošas mantu glabātavas noma var ievērojami izpalīdzēt tādos gadījumos! Turklāt mantu uzglabāšana šādās “box noliktavās” ir iespējama gan ilgtermiņā, gan arī īstermiņā – ikviens pats izvēlas vēlamo mantu uzglabāšanas laiku.

Arī mantu glabātuves platība ir dažāda – var izvēlēties lielākas vai mazākas platības noliktavas telpas. Mazākas platības mantu glabātavas lieliski noder personīgo mantu glabāšanai, savukārt lielākas platības noliktavas ir izcils risinājums gadījumā, kad jāuzglabā lielgabarīta mantas, kā arī tā ir lieliska iespēja uzņēmumiem izmantot ērtus mantu uzglabāšanas pakalpojumus gadījumā, ja uzņēmuma telpās notiek remonts vai nepieciešams uzglabāt preces vai izejmateriālus.

Mūsdienīgām pašapkalpošanās mantu glabātavām ir daudz priekšrocību, sākot no neierobežotas piekļuves visas diennakts laikā bez liekas personāla iesaistes līdz paziņojumu saņemšanai savā viedtālrunī par visām darbībām noliktavas telpā. Ja nepieciešama mantu uzglabāšanas telpā, kurā mantas būtu drošībā, izvēlieties pašapkalpošanās mantu glabātavas ar 24/7 videonovērošanu!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.