Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Ķipari” tiekas pasaku rītā ar Jelgavas domes priekšsēdētāju

Jau devīto gadu pēc kārtas Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš bērnu un jauniešu bibliotēkā “Zinītis” lasīja pasaku mazajiem jelgavniekiem. Ikgadējais pasaku rīts aizvadīts pasākuma “Bibliotēku nedēļa” ietvaros, kad Latvijas publiskajās bibliotēkās norit dažādas aktivitātes ar mērķi pievērst uzmanību bibliotēku nozarei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Klausīties pasaku bija ieradušies audzēkņi no pirmsskolas izglītības iestādes “Ķipari” grupiņas “Lāsītes”. Domes priekšsēdētājs izvēlējās bērniem lasīt Pītera Bentlija pasaku “Zaķēnam patīk lasīt”.

Tikšanās laikā izvērtās atraisītas, brīvas sarunas par lasīšanu un grāmatām. Bērni aizrautīgi uzdeva dažādus jautājumus un dalījās savā pieredzē par izlasīto. Caur sarunām priekšsēdētājs A. Rāviņš uzsvēra lasīšanas un grāmatu nozīmi, aicināja bērniem atrast veidu, kā sevi motivēt lasīt un kā atrast aizraujošu grāmatu.

Ar pasaku rītu mazo apmeklētāju diena bibliotēkā nebeidzās. “Zinīša” vadītāja Baiba Karčevska bērnus iepazīstināja arī ar bibliotēkas noteikumiem, kopā apskatīja bibliotēkas telpas un plašo grāmatu klāstu. Tāpat bērniem bija arī iespēja apskatīt slimnīcas “Ģintermuiža” Ilgstošās sociālās rehabilitācijas nodaļas klientu radošo darbu izstādi, kurā sadzīviski priekšmeti pārvērsti par mākslas darbiem.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.