Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ko ņemt vērā nomājot auto? 5 noderīgi padomi

Auto noma ir izdevīgs veids, kā nodrošināt sev privātā transporta iespējas situācijās, kad pašam savs auto nav pieejams. Noma var noderēt gan brīvdienās, gan saviesīgos pasākumos, kā arī risinot praktiskas dabas jautājumus, piemēram, pārvācoties.

Ja arī Jums aktuāla auto īre, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, ko ņemt vērā, lai šis pakalpojums saistītos tikai ar pozitīvu pieredzi.

  1. Svarīgs aspekts – izmaksas

Viens no būtiskākajiem kritērijiem, izvēloties piemērotāko auto nomu, ir plānotās izmaksas. Tās ir atkarīgas no dažādiem aspektiem, piemēram, nomas līguma nosacījumiem, auto veida un nomas termiņa. Jārēķinās, ka var būt arī papildus izmaksas – drošības nauda, izvēlētā auto garantēta pieejamība, kā arī maksa par aprīkojumu (bērnu auto sēdeklīti, navigācijas sistēmu u.c.).

  1. Vecuma ierobežojums

Plānojot nomāt auto, vairumā gadījumu jārēķinās arī ar vecuma ierobežojumu un autovadītāja stāžu. Lielākoties mašīnu īre pieejama sākot no 21 gada (dažkārt 25 gadu) vecuma, savukārt minimālajam autovadītāja stāžam jābūt vismaz 1 gadam.

  1. Citi līguma nosacījumi

Lai izvairītos no pārpratumiem, ir ļoti svarīgi izlasīt visu nomas līgumu un pārliecināties, ka viss ir saprotams. Ja automašīnu plānots rezervēt internetā, ar līguma nosacījumiem iepazīstieties pirms rezervācijas. Sazinieties ar uzņēmuma darbiniekiem, ja rodas kādi jautājumi.

  1. Automašīnas atgriešanas nosacījumi

Jāiepazīstas arī ar auto atgriešanas nosacījumiem.

  • Vai auto jāatgriež ar pilnu bāku?
  • Kāds ir auto nomas servisa darba laiks?

Noskaidrojiet atbildes uz šiem un citiem būtiskajiem jautājumiem vēl pirms nomas līguma slēgšanas.

  1. Uzticams nomas pakalpojumu sniedzējs

Izvēlieties uzticamu un atzinīgi novērtētu nomas pakalpojumu sniedzēju. Tas nodrošinās to, ka saņemsiet labu automašīnu un teicamu servisu.

Ja interesē auto noma Rīgā, ieskatieties nomas pakalpojuma sniedzēja Elegants Auto piedāvājumā un izvēlieties savām vajadzībām atbilstošu risinājumu. Tiek nodrošināta gan vieglo automašīnu, piemēram, BMW noma, gan arī mikroautobusu noma. Klientu ērtībām ir pieejama gan īstermiņa, gan ilgtermiņa vieglo auto un busu noma, kā arī transfēra pakalpojumi, tostarp arī uz Kauņas un Viļņas lidostu.

Ieskatieties www.elegantsauto.lv un izvēlieties savām vajadzībām atbilstošāko automašīnu!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.