Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Komplimentu mēnesī” aicina novērtēt pakalpojumu sniedzēju darba kvalitāti

Lai Līdz dotu iespēju klientiem novērtēt pakalpojumu sniedzēju darba kvalitāti un izcelt labākās servisa vietas Latvijā, līdz 30. aprīlim norisinās “Komplimentu mēnesis”. Uzklausīt vērtējumu ir gatavas vairāk kā 500 tirdzniecības un pakalpojumu vietas Latvijā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai izteiktu novērtējumu pakalpojumu sniedzējiem, pakalpojumu un tirdzniecības vietās jānoskanē  dalībnieka “Komplimentu mēneša” QR kods un jāsniedz vērtējums.

Komplimentu mēneša” balsojums norisināsies līdz 30. aprīļa beigām. Pēc balsojuma rezultātu apkopošanas, augstāko novērtējumus saņēmušie pakalpojumu sniedzēji saņems novērtējumu un atpazīstamības zīmes bronzas, sudraba un zelta kategorijā. Atpazīstamības zīmes ļaus klientiem ērti identificēt vietas, kuras citi klienti atzinuši kā kvalitatīva un uzticama pakalpojuma vietas. Organizējot “Komplimentu mēnesi” mēs vēlamies izcelt un izteikt komplimentu tām organizācijām, kuras ikdienu rūpējas par to, lai mēs saņemtu kvalitatīvu un patīkamu pakalpojumu, un mūsu ikdienas gaitas un sadzīve būtu ērtas un iespējamas,” teic “Komplimentu mēneša” organizators Raivis Balodis.

Uzklausīt savu vērtējumu gatavi dažādu nozaru pakalpojumu sniedzēji Latvijā, piemēram, kosmētikas ražotāji Madara Cosmetics, The Body Shop un Stenders; ēdināšanas nozares pārstāvji Pica Lulū, LIDO, Ezītis Miglā, Es mīlu kafiju, Baltic Restaurants kafejnīcas Daily, NoonBox, Restart un Chat; medicīnas centri ARS, Latvijas Amerikas acu centrs  un CORE Terapija; tirdzniecības vietas RIMI, veikali Vietējais top!, Rīgas Centrāltirgus un Domina Shopping; kinoteātris Apollo Kino un Splendid Palace. Tāpat “Komplimentu mēnesī” piedalās Tele2, apdrošināšanas sabiedrība BALTA, Autonams, Moller Auto, Mobilly, privātskola PATNIS, valodu māja Skrivanek, Nordtext, iDeal, Melngalvju nams, IeliecMaisā, KRASO, DPD, 4Finance, un Autotransporta direkcija. Plašāka informācija par balsojumu un dalībniekiem komplimenti.lv.

Jāpiebilst, ka labākos Latvijas pakalpojumu sniedzējus, kuri saņēmuši komplimentus zelta, sudraba un bronzas kategorijās izziņos maijā.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.