Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Konkursā meklē jaunu “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldes” valdes locekli

Jelgavas valstspilsētas dome izsludinājusi konkursu uz valdes locekļa amatu pašvaldības uzņēmumā “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde”, aģentūru LETA informēja Jelgavas valstspilsētas domē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valdes locekļa galvenie pienākumi būs vadīt, plānot un koordinēt kapitālsabiedrības darbību kopumā, nodrošināt kapitālsabiedrības pamatdarbību, administratīvo, saimniecisko un finanšu vadību, pieņemt valdes lēmumus.

Vakantās vietas prasības ir akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība inženierzinātnēs, uzņēmējdarbības vadībā, ekonomikā vai tiesību zinātnēs, kas nodrošina nepieciešamo zināšanu un kompetenču kopumu, lai profesionāli pildītu valdes locekļa uzdevumus SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” valdes locekļa amatā.

Pretendetam jāatbilst Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 37.panta ceturtās daļas noteiktajām prasībām, kā arī likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” valsts amatpersonas statusam un noteiktajiem ierobežojumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendentam jābūt vismaz triju gadu profesionālajai pieredzei valdes locekļa amatā pašvaldības vai valsts kapitālsabiedrībā vai tam līdzvērtīgā vadošā amatā, un nevainojamai reputācijai.

SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” valdes locekļa mēneša atlīdzība par darbu valdē ir 3500 eiro bruto.

Lai pieteiktos konkursam, dalībniekam jāiesniedz CV, motivācijas vēstule, apliecinājums par kandidāta atbilstību izvirzāmajām obligātajām prasībām, stratēģiskais redzējums uzņēmumā, izglītības dokumentu kopijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties konkursam var līdz 19.maijam.

Foto: no Jelgavas pašvaldības arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Ja iepriekšējais loceklis būtu strādājis, tad viss būtu sakārtots un tagad gadus 10 nebūtu nekādas vajadzības pēc jauna valdes locekļa, vai ne?
    Atalgojums manuprāt nedrīkst pārsniegt vidējo darba algu šī NĪP klientu vidū (lokā)! Nu nedzīvo tajos daudzdzīvokļu namos tik pelnoši ļautiņi!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.