Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Konkursā “Sējējs 2022” pieteikti 67 pretendenti

Konkursam “Sējējs 2022” desmit nominācijās kopumā ir pieteikti 67 pretendenti, liecina Zemkopības ministrijas (ZM) publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībniekus konkursā “Sējējs 2022” vērtē nominācijās “Gada lauku saimniecība”, “Gada uzņēmums pārtikas ražošanā”, “Ģimene lauku sētā”, “Jaunais veiksmīgais zemnieks”, “Gada veiksmīgākā kopdarbība”, “Bioloģiskā lauku saimniecība”, “Gada LEADER projekts vietējā rīcības grupā”, “Rītdienas sējējs – mazpulka dalībnieks” un “Zinātne praksē un inovācijas”, kā arī tiks pasniegta īpašā balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.

Katras nominācijas pretendentus vērtē komisijas, kurās strādā attiecīgās jomas eksperti no lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskajām organizācijām, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra, Pārtikas un veterinārā dienesta, Lauku atbalsta dienesta, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas, Zemkopības ministrijas un citām institūcijām un organizācijām.

Konkursa laureāti saņems gada balvu “Sējējs” bronzas statuju, diplomu un naudas balvu, tiks apbalvoti arī veicināšanas balvu saņēmēji. Konkursa dalībniekus godinās konkursa noslēguma pasākumā 2022.gada rudenī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendentu pieteikšana ikgadējam konkursam “Sējējs 2022” noslēdzās 20.maijā. Savukārt pretendentu vērtēšana notiks līdz 22.jūlijam.

Konkursa “Sējējs” mērķis ir noteikt labāko ieguldījumu Latvijas lauku attīstībā un lauksaimniecībā, rosināt lauku iedzīvotājus sakopt apkārtējo vidi, kā arī atzīmēt jaunās paaudzes – mazpulku – sasniegumus un popularizēt zinātnes atziņas.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.