Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Konkursam “Mēs savai videi” iesniegti 52 pieteikumi

Noslēgusies projektu iesniegšana Jelgavas novada pašvaldības izsludinātajam projektu konkursam “Mēs savai videi 2022”, un šogad saņemti 52 projekta pieteikumi par kopējo summu 95 972 eiro, tajā skaitā no pašvaldības nepieciešamo līdzfinansējumu – 67 140 eiro, informē Jelgavas novada pašvaldība. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Seši pieteikumi saņemti no Platones un Valgundes pagastiem, pieci no Elejas, Glūdas, Kalnciema un Līvbērzes pagastiem, četri no Sesavas, Vircavas un Vilces pagastiem. Trīs projektu pieteikumi saņemti no Svētes pagasta iedzīvotājiem, divi – no Lielplatones pagasta un divi no Ozolnieku un Cenu pagasta iedzīvotājiem.

Lielākajā daļā projektu iesniedzēji plānojuši veikt dažādus publiski pieejamu teritoriju labiekārtošanas darbus, savukārt dažos projektos paredzēti dažādi koplietošanas telpu labiekārtošanas darbi.

Projektu konkursa “Mēs savai videi 2022” mērķis ir sniegt pozitīvu ieguldījumu apkārtējās vides uzlabošanā un teritorijas sakopšanā, un pašvaldības budžetā konkursam paredzētais finansējums šogad ir 50 000 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ir sācies projektu pieteikumu izvērtēšanas pirmais posms, kurā tiek pārbaudīt, vai iesniegta visa nepieciešamā informācija un dokumenti, kas vajadzības gadījumā var tikt pieprasīti iesniegt papildus.

Pēc izvērtēšanas iesniegumi tiks nodoti vērtēšanai komisijai, kura katram projektam piešķirs punktus, rezultātā pieteikumus sarindojot pēc iegūto punktu skaita.

Noslēdzoties vērtēšanai, iesniedzēji, kuru projektu idejas saņems vērtēšanas komisijas atbalstu, tiks uzaicināti noslēgt projekta īstenošanas līgumu.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.