Krastenbergam rezultativitātes punkts. Latvija zaudē Slovākijai

Renārs Krastenbergs
Uzbrucējs Renārs Krastenbergs pēc zaudējuma Vācijas valstsvienībai 2021. gada Pasaules čempionātā Rīgā | Foto: Ruslans Antropovs

Latvijas hokeja valstsvienība Pekinas ziemas olimpiskās spēlēs piedzīvo trešo zaudējumu, piekāpjoties Slovākijas izlasei ar rezultātu 2:5 (1:1; 0:2; 1:2). Jelgavnieks Renārs Krastenbergs arī šajā spēlē tika pie rezultativitātes punkta, un uz doto brīdi ir desmitais rezultatīvākais spēlētājs turnīrā.

Slovākijas valstsvienība ļoti pārliecinoši uzsāka pirmo trešdaļu un dominēja visos spēles elementos. Trešdaļas vidū ar metienu no zilās līnijas pretinieku aizsargs Martins Marinčins atklāja spēles rezultātu – 0:1.

Piecas minūtes vēlāk jelgavnieks Renārs Krastenbergs pretinieku zonā lieliski pacīnās par ripu pie borta, kā rezultātā spēles rezultātu izlīdzināja Ronalds Ķēniņš – 1:1.

Otrajā trešdaļā Latvijas valstsvienības hokejisti nespēja lauzt slovāku pārsvaru, kā rezultātā pretinieku uzbrucēji Peters Cehlāriks un Jurajs Slafkovskis dubultoja savas komandas pārsvaru – 1:3.

Trešajā trešdaļā Latvijas hokejisti spēja pamainīt savu sniegumu, un jau trešajā minūtē Miks Indrašis mainīja ripas lidojumu, samazinot atpalikšanu no slovākiem – 2:3.

Diemžēl trešdaļas vidū Slovākijas valstsvienībai izdevās atjaunot savu pārsvaru ar Petera Zuzina vārtu guvumu – 2:4.

Pusotru minūti līdz spēles beigām Latvijas valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš nomainīja vārtsargu Jānis Kalniņu pret sesto laukuma spēlētāju, bet mūsu hokejisti nespēja to izmantot. Slovāks Tomašs Jurčo ieraidīja ripu tukšos vārtos – 2:5.

Latvijas valstsvienība “C” grupā piedzīvoja trīs zaudējumus un ieņēma pēdējo vietu. Sacensību turpinājumā mūsu komandai būs jāspēlē kvalifikācijas turnīra izslēgšanas spēļu kārtā ar vienu no komandām, kura kopvērtējumā ieņems vai nu piekto, vai nu sesto vietu.

Pretinieks tiks noskaidrots, kad visas pārējās komandas nospēlēs savas spēles. Kvalifikācijas turnīra izslēgšanas spēļu kārtas spēle ir paredzēta 15. februārī.

Jelgavnieks Renārs Krastenbergs ar vieniem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm pagaidām ieņem augsto desmito vietu starp rezultatīvākiem Pekinas ziemas olimpisko spēļu hokejistiem.