Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Krimūnās pabeigts multifunkcionālais stadions

Dobeles novada Krimūnās pabeigti pērnā gada nogalē sāktie būvdarbi Krimūnu stadionā, informē pašvaldība. Stadionā izveidots jauns basketbola un florbola laukums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbus veica veica SIA “KF Grupa. Būvdarbu izmaksas kopā ar aprīkojumu ir 42 229 eiro. Projekts īstenots par pašvaldības finansējumu.

Kā ziņots, Dobeles novadā šogad tiks pārbūvētas ielas, remontētas skolas un izbūvēta infrastruktūra, aģentūru LETA informēja pašvaldības pārstāve Līva Elarte.

Šogad plānots sākt Liepu ielas un Hildas Vīkas ielas pārbūvi Dobelē, gājēju celiņa izbūvi Penkulē un Aucē, stāvlaukuma būvniecību Dobelē, pirmsskolas izglītības iestādes “Spodrītis” teritorijā. Tāpat tiks sākta ārējā ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves 2.kārta Miera, Parka un Ābeļu ielās Dobelē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānots nomainīt uz energoefektīvu LED apgaismojumu pašvaldības iestāžu iekštelpu apgaismojumu, ielu un parku apgaismojumu, kā arī vairāku sporta zāļu un sporta halles apgaismojumu. Tiks arī izbūvēts ielu apgaismojums Annenieku pagasta Kaķenieku ciemā.

Paredzēti dažādi remonta darbi pašvaldības izglītības iestādēs, šogad plānots izstrādāt Dobeles 1.vidusskolas pārbūves projektu, kas sevī ietvers arī jauna papildus apjoma būvniecību. Remonta darbi plānoti arī sporta, kultūras un sociālā dienesta iestādēs.

Sporta jomā tiek plānota multifunkcionālā sporta laukuma un ēkas pie stadiona Tērvetes ielā 10 pārbūve.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Krimūnu pagastā tiks izbūvēts multifunkcionāls sporta laukums, bet Saules parkā Dobelē basketbola laukumā tiks ieklāts gumijas segums.

Foto: Dobele.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.