Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Krimūnās vēlas labāku āra volejbola laukumu

Dobeles novada domes priekšsēdētāja Ivara Gorska un pašvaldības speciālistu tikšanās reizē ar iedzīvotājiem, lai vairāk skaidrotu šī gada pašvaldības budžetu, trešdien, 17.aprīlī, Krimūnu pagasta Tautas namā, iedzīvotāji interesējās par iespēju demontēt āra volejbola laukuma segumu, kas savu nokalpojis un kļuvis pat bīstams, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sporta pārvaldes vadītāja Linda Karloviča atzina, ka tiešām katram novada pagastam ir kāds sev raksturīgais un vairāk iecienītais sporta veids un Krimūnās tas ir volejbols. Iedzīvotājus interesēja arī citi saimnieciski jautājumi, piemēram, Sociālā dienesta vadītājai Baibai Lucauai Makalisterei.

Martā un aprīlī tikšanās ar iedzīvotājiem jau notikušas vairākās vietās, katrā aicinot vietējos iedzīvotājus uzdot sev interesējošos jautājumus un akcentēt sava pagasta problēmas. Šādas tikšanas ir paredzētas visos novada pagastos un tiks organizētas līdz pat maija vidum.

Budžeta izklāsts tiek prezentēts gan stāstot par kopējo budžeta sadalījumu, gan par kultūras, sporta, izglītības, sociālās palīdzības, infrastruktūras un drošības jomām.

Foto: Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.