Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kultūras nama foajē apskatāma fotoizstāde “Jauna elpa”

Jelgavas Kultūras nama 1. stāva foajē iekārtota ceļojošā izstāde “Jauna elpa”. Tajā eksponētas 15 labākās dažādu autoru fotogrāfijas, kas iesniegtas Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras koledžas studentu organizētajā fotokonkursā un tapušas 2023. gada februārī. Izstāde ir apskatāma līdz 8. maijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fotokonkurss “Jauna elpa” bija veltīts radošajai videi, tur nemitīgi klātesošajiem izaicinājumiem un nepieciešamībai pilnveidoties. Konkursa dalībnieku uzdevums bija radīt fotogrāfijas, iedvesmojoties no latgaliešu mūzikas grupas “Bez PVN” dziesmas “JAU NI MES” vārdiem, koncepta vai mūzikas.

Fotokonkursa mērķis – sekmēt pozitīvu atpazīstamību un popularitāti Latvijā ne tikai pašai mūzikas grupai, bet arī latgaliešu kultūrai kopumā, tādējādi saglabājot latviskās kultūrtelpas unikalitāti un bagātību tās daudzveidībā, kā arī radīt iespēju ikvienam izpaust savu talantu fotomākslā.

Konkursā tika iesniegti vairāk nekā 60 darbi. Žūrijas komisija, kuras sastāvā bija fotomākslas nozares pārstāvji – Aleksandra Devin, Lāsma Lopatko un Edgars Sparāns – izvēlējās labākos 15 darbus, kas iekļauti ceļojošajā fotoizstādē.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.