Labāks sniegums neglābs “Zemgale/LLU” no zaudējuma “RoKi” (FOTO, VIDEO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” šovakar piedzīvoja otro zaudējumu pret Roviniemi pilsētas komandu “RoKi” (Rovaniemen Kiekko) ar rezultātu 1:3 (0:2; 1:1; 0:0). Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva Pēteris Purmalis. “Zemgale/LLU” šodien spēja mācīties no pirmās spēles kļūdām un parādīja krietni labāku sniegumu.

Pirmajā savstarpējā spēlē “Zemgale/LLU” piekāpās “RoKi” ar rezultātu 1:7, un līdz ar to komandas galvenajam trenerim Artim Ābolam bija nepieciešams pieņemt lēmumus, kā mainīt komandas sniegumu.

Vārtu aizsardzība tika uzticēta Rihardam Cimermanim un Mariusam Bajarunam-Galejam, atpūta tika dota komandas kapteinim Edgaram Dīķim un uzbrucējam Kristeram Braunam. Aizsardzībā no “Zemgale Juniors” piesaistīti Haralds Rauls Slišāns un Silvestrs Uvis Lazarenoks.

Pirmā trešdaļa atšķīrās no iepriekšējās spēles, jo “RoKi” hokejisti uzreiz uzsāka spēli ātrā tempā, bet jelgavnieki, mācoties no iepriekšējas spēles, neļāva viņiem tuvoties saviem vārtiem. Hokejisti daudz cīnījās pie laukuma bortiem, lai iegūtu pārsvaru ripas kontroli.

Neskatoties uz laukuma saimnieku centību, “RoKi” hokejisti tomēr spēja gūt divus vārtus pirmajā trešdaļā. Sākumā Elīass Kārela izrāvās ātrā pretuzbrukumā un apspēlēja Rihardu Cimermani, bet Lauri Heino izmantoja vairākumu – 0:2.

Otrās trešdaļas sākumā “RoKi” uzbrucējam Mīkam Tīhonenam padevās ļoti spēcīgs metiens un ripa, skarot Riharda Cimermaņa ķērājcimdu, ielidoja vārtu tīklā – 0:3. “Zemgale/LLU” galvenais treneris Artis Ābols nekavējoties sūtīja vārtos Mariusu Bajarunu- Galeju, lai dotu spēlētājiem signālu, ka ir jāsaņemās.

Jelgavnieki trenera signālu saņēma un sāka pašaizliedzīgi cīnīties par ripas kontroli, kas pašās trešdaļas beigās vainagojās ar Pētera Purmaļa vārtu guvumu – 1:3.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” bija lielāks pārsvars, izņemot vienu mazākumu. Diemžēl, gūt vēl vārtus neizdevās, arī pēdējās divās minūtēs, kad komanda nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

“Zemgale/LLU” – “RoKi” – 1:3 (0:2; 1:1; 0:0)

Vārtu guvēji: 12:36 Elias Kaarela (Peltola, Tiihonen); 16:37 Lauri Heino (Alanen) – vairākums; 21:49 Miika Tiihonen (Kaarela, Yli-Suutala); 39:40 Pēteris Purmalis.