Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” saziedota rekordliela summa – 658 036,46 eiro

Labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” saziedota rekordliela summa – 658 036,46 eiro, aģentūru LETA informē “TV3 group” pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” pērnā gada nogalē norisinājās 14.reizi, kopā ar partneriem – Bērnu slimnīcas fondu, veikalu tīklu “Rimi Latvija” un tirdzniecības centru “Alfa” – aicinot palīdzēt 176 bērniem visā Latvijā, kuru veselības uzlabošanai bija nepieciešami 373 217 eiro. Pateicoties lielajai sabiedrības iesaistei, akcijas noslēgumā izdevies saziedot gandrīz divtik lielu summu.

Ziedojuma summu veido izmaksas, kuras nepieciešamas bērniem ar dažādām veselības problēmām, kuru ārstēšanai pietrūkst valsts finansējuma. Saziedotie līdzekļi pilnā apmērā tiks izlietoti, lai palīdzētu nodrošināt ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumus 293 bērniem visā Latvijā.

Līdz šim ir jau apmaksāts un apstiprināts atbalsts par kopsummu 418 442,15 eiro, sniedzot palīdzību 195 bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ir apstiprināta tehnisko palīglīdzekļu apmaksa 15 bērniem, 134 bērniem ar autiskā spektra traucējumiem ir apstiprinātas ABA terapijas un logopēda nodarbības uz veselu gadu, kā arī sniegts atbalsts 46 bērniem ārkārtas gadījumos – medikamentu, lidojumu apmaksai un analīžu sūtīšanai.

Labdarības akcijas organizētāji pateicas ikvienam, kurš atsaucās aicinājumam ziedot. Rekordlielais ziedojums sniedz iespēju palīdzēt ievērojami lielākam bērnu skaitam, nekā sākotnēji bija paredzēts.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.