Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Labvēlīgais tips” koncertsērijas “Man jau 30” koncerts 16. jūlijā Jelgavā

16. jūlijā pulksten 20 Jelgavā, brīvdabas koncertzālē “Mītava” notiks grupas“Labvēlīgais tips” koncertsērijas “Man jau 30” koncerts, informē koncerta rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grupas uzstāšanās paredzēta divās daļās, jo, kas gan būtu koncerts bez bufetes pauzes, kuras laikā satikt draugus, radus, kaimiņus un vēl visādus kaut kur redzētus cilvēkus, kuru vārds ir grūti atminama mīkla.

Koncertsērija “Man jau 30” izziņota par godu grupas “Labvēlīgais tips” trešajai desmitgadei, kas tiek atzīmēta tieši šogad. Grupas vēstījums ir tiešs – mēs ticam, vēl dejosim disko!Un – ja svin, tad svin! Kad tad vēl, ja ne tagad?

“Man jau 30” ir frāze no grupas mūžīgā grāvēja “Alumīnija cūka” un kļuvusi par koncertsērijas vadmotīvu. Ir pagājis laiks, nomainījies ārdurvīm kods, neskaitāmi skatuves tērpi, svars sviesta iepakojumam, bankām nosaukumi, izdoti 11 studijas albumi un divas izlases. Tas viss laikā, kad “Labvēlīgais tips” ar saviem muzikālajiem stāstiem priecējis klausītājus uz Latvijas skatuvēm, privātās un neprivātās ballītēs, TV un radio ēteros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tādēļ šeit vietā atkārtot Andra Freidenfelda pārdomas: ““Labvēlīgais tips” – unikāls, dabisks produkts. Var lietot neierobežotos daudzumos bez bailēm, ka varētu rasties atkarība. Paralēli var lietot arī citus, latviešu labākās popmūzikas un rietumu izcilākās rokmūzikas izstrādājumus. Bet, ja nenopietni, tad mūsu spēks ir tajā apstāklī, ka nebaidāmies būt smieklīgi. Reti skatāmies spogulī, toties spogulis sāk raudzīties uz mums. Esmu ļoti bieži vadījis jauno izpildītāju koncertus festivālā “Bildes” un vēl citos pasākumos. Esmu lasījis viņu dosjē, un neviens nekad nav minējis, ka grib līdzināties “Labvēlīgajam tipam”, jo tas nav iespējams.”

Koncertsērijā izskanēs grupas populārākie, klausītāju iemīļotākie hiti: jau minētā “Alumīnija cūka”, kā arī “Frāzes”, “Čiekurs egles dēls”, “Naukšēnu disko”, “Džins ar toniku”, “Pīrādziņ, nāc ārā!”, “Lai”, “Omnibuss” un vēl citi. Būs arī daži gluži svaigi pirmatskaņojumi un arī dažas frāzes.

Biļešu cena sākot no 15 eiro, un tās iegādājamas “Biļešu paradīzes” kasēs. Tuvojoties liktenīgajiem pasākumu datumiem, cena var tikt mainīta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertsērijas “Man jau 30” pilnais grafiks:

1. jūlijs – Saulkrastu estrāde,

2. jūlijs – Ikšķiles estrāde

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

8. jūlijs – Kalnsētas parks Saldū

9. jūlijs – Roja

15. jūlijs – koncertdārzs “Pūt, vējiņi!” Liepājā

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

16. jūlijs – koncertzāle “Mītava” Jelgavā

23. jūlijs – Kuldīgas estrāde

5. augusts – Neikenkalna dabas koncertzāle Dikļos

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

6. augusts – Pilssalas estrāde Alūksnē

11. septembris – Latgales vēstniecība “Gors” Rēzeknē,

17. septembris – teātra nams “Jūras vārti” Ventspilī,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1. oktobris – VEF Kultūras pils Rīgā,

2. oktobris – VEF Kultūras pils Rīgā,

30. oktobris – Vidzemes koncertzāle “Cēsis”

Saites:

Biļetes : https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/23302?page=1

Grupas profils Facebook: https://www.facebook.com/LabveligaisTips

Grupas profils Instagram: https://www.instagram.com/labveligais…

Foto: publicitātes/Kristīne Greķe

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.