Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

LAD izsludina pieteikšanos atbalstam ar lauksaimniecību nesaistītu aktivitāšu īstenošanai 7,1 miljona eiro apmērā

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina pieteikšanos atbalstam ar lauksaimniecību nesaistītu aktivitāšu īstenošanai ar kopējo publisko finansējumu 7,1 miljona eiro apmērā, liecina publiskotā informācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LAD ir izsludinājis atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas pasākumam “Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā”.

Atbalsta mērķis ir veicināt ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību un nodarbinātību lauku teritorijā, kā arī dažādot ar lauksaimniecību nesaistītas aktivitātes, lai attīstītu alternatīvus ienākumu avotus un palielinātu ienākumu līmeni lauku reģionos.

Piektās kārtas projektu iesniegumu pieņemšana pasākumā notiks no 2022. gada 12. augusta līdz 2022. gada 12. septembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta īstenošanas beigu datumu, ja tiek ieguldītas investīcijas pamatlīdzekļu iegādei – viens gads no lēmuma pieņemšanas par projekta iesniegumu apstiprināšanu, ja tiek veikta būvniecība, pārbūve un iegādāti ražošanas pamatlīdzekļi – divi gadi no lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu, bet ne vēlāk kā 2025. gada 1. jūnijs. LAD ir Zemkopības ministrijas pārraudzībā esoša valsts iestāde, kas administrē Eiropas Savienības Lauksaimniecības fonda līdzekļus un tiešos maksājumus zemniekiem.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.