Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Laikapstākļi veicina atkalas veidošanos; pārvietošanās var būt apgrūtināta

Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka laikapstākļi šorīt veicina atkalas veidošanos, kaut arī ietves un brauktuves iepriekš ir apstrādātas ar pretslīdes materiālu un attīrītas no sniega un apledojuma. Ietvju un brauktuvju seguma temperatūra ir zemāka nekā gaisa temperatūra un lietum, saskaroties ar segumu, veidojas atkala. Īpaši slidenas ir bruģētās ietves un brauktuves. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka šādos laikapstākļos pārvietošanās var būt apgrūtināta, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sinoptiķi prognozē, ka šodien visā valstī būs nokrišņi – sniegs pāries slapjā sniegā un lietū, gaidāms arī sasalstošs lietus un veidosies ļoti stiprs apledojums. Ceļi daudzviet joprojām saglabāsies slideni, tādēļ gan autovadītājiem, gan gājējiem ir jābūt ļoti uzmanīgiem!

Šorīt pēc pulksten 4 ar pretslīdes materiālu kaisītas 3. maršruta ielas un tranzīta ielas. Bet vakar vakarā jau preventīvi kaisītas ar pretslīdes materiālu ietves. Šobrīd sētnieki strādā savos objektos.

Tāpat pa nakti izvests sniegs no krustojumiem atsevišķās ielās Pārlielupē un Raiņa ielā, lai sniegam kūstot nebūtu nobloķētas gūlijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šādos apstākļos ceļa stāvoklis var mainīties ļoti strauji un arī pēc apstrādes ar pretslīdes līdzekļiem nokrišņu un laikapstākļu ietekmē apledojums var veidoties atkārtoti.

Lūgums iedzīvotājiem līdzdarboties un ziņot par problemātiskajām vietām uz ietvēm un ielām, zvanot pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Foto: SIA “KULK”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.