Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Lasmanim dod iespēju parādīt, kā saimniekot pēc reģionālās reformas

Jelgavas novada domes priekšsēdētāja izvēlē svarīga bija deputātu attieksme pret LZS

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Divas nedēļas pēc divpadsmit gadu kalpojušā Jelgavas novada domes priekšsēdētāja Ziedoņa Caunes atbrīvošanas no amata 20. janvāra domes ārkārtas sēdē klātienē, atklāti balsojot, ar 10 balsīm “par” Jelgavas novada domes priekšsēdētāja amatā tika ievēlēts Madars Lasmanis. Balsojumā piedalījās 18 no 19 deputātiem. Iztrūka agrākais novada domes priekšsēdētājs Z.Caune, kas sēdē piedalījās attālināti, taču atbilstoši likumam balsot nedrīkstēja.

Jaunais mērs sola nevienu neatstumt

Līdztekus M.Lasmanim uz priekšsēdētāja amatu domes sēdē tika izvirzītas vēl divas kandidatūras – domes priekšsēdētāja vietniece labklājības un sociālo lietu jautājumos Ilze Vītola (Latvijas Zemnieku savienība), kā arī Dainis Liepiņš (Latvijas Reģionu apvienība), kurš vairāk nekā divus gadus bija Ozolnieku novada mērs. Šie kandidāti ieguva attiecīgi četras un trīs deputātu balsis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunievēlētais domes priekšsēdētājs M.Lasmanis savā pirmajā uzrunā deputātiem solīja, ka centīsies domes kolektīvu saliedēt, nevienu no 19 domniekiem neatstums malā. Viņš pateicās desmit deputātiem par uzticēšanos un solīja darīt visu, lai to attaisnotu.

Visu rakstu lasiet 27. janvāra “Zemgales Ziņās”

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.