Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte konkursā meklē deviņus lektorus

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte izsludinājusi konkursu uz deviņām vakantajām akadēmiskā personāla – lektora – amata vietām, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, ziņo aģentūra LETA.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Meža izmantošanas katedrā izsludinātas divas vietas, Kokapstrādes katedrā, Matemātikas katedrā un Mežkopības katedrā – pa vienai lektora amata vietai katrā.

Preklīniskajā institūtā ir vakantas histoloģijas un fizioloģijas lektoru vietas.

Pa vienai lektora vietai ir nepieciešams arī Uzņēmējdarbības un vadībzinātnes institūtā, kā arī Ekonomikas un reģionālās attīstības institūtā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendentiem jāiesniedz rektoram adresēts iesniegums par piedalīšanos konkursā, dokumentu kopijas, kas apliecina augstāko izglītību un nepieciešamos zinātniskos/akadēmiskos grādus. Ja augstākā izglītība, zinātniskais/akadēmiskais grāds iegūts ārvalstīs, jāiesniedz izziņa par to, kādam Latvijā piešķiramajam grādam vai diplomam atbilst ārvalstīs iegūtais diploms.

Dokumenti jāiesniedz līdz 13.aprīlim universitātes personāldaļā Jelgavā, Lielajā ielā 2, vai sūtot pa pastu, vai e-pastu “dace.verdina@lbtu.lv”, parakstot ar drošu elektronisko parakstu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Universitātes personāla nodaļa acīmredzot nav lietas kursā, ka mūsu valstī ir darba likums, kura 32. pantā ir šāds teksts “Darba sludinājumā norāda: attiecīgā amata darba algas kopējās mēneša vai gada summas bruto vai paredzēto stundas tarifa likmes samaksas amplitūdu.”
    Tik vienkārši būtu, ja visi spētu un gribētu ievērot likumdošanu.

    22
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.