Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Latvijas dzimšanas dienā Jelgavā svētku rotu iegūs vairākas izglītības iestādes

Latvijas dzimšanas dienā, 18. novembrī, izgaismotas ar sarkanbaltsarkanām gaismām vai izrotātas ar sveču kompozīcijām būs arī vairākas pilsētas izglītības iestādes, tādējādi radot svinīgu un patriotisku noskaņu, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavnieki, dodoties pastaigā vai uz svētku pasākumiem pilsētā, aicināti savā maršrutā iekļaut arī Jelgavas Valsts ģimnāziju Mātera ielā 44, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolu Mātera ielā 30, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāziju Sarmas ielā 2, Jelgavas 4. sākumskolu Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 34, Jelgavas tehnikumu Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 37, Jelgavas pamatskolu “Valdeka”-attīstības centru Institūta ielā 4 un Pārlielupes pamatskolu Loka maģistrālē 29.

Jau visu šo nedēļu diennakts tumšajā laikā ir izgaismoti Jelgavas Valsts ģimnāzijas ēkas centrālie logi, 18. novembrī pulksten 16 tiks aizdegtas sveces pie Jelgavas 4. sākumskolas galvenās ieejas, izgaismojot ceļu uz skolu. Spīdolas Valsts ģimnāzija paredzējusi skolas ēku izgaismot sarkanbaltsarkanās krāsās un izveidot pie skolas sveču kompozīciju. Pie Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas Mātera ielā 30 būs skatāma Latvijas svētkiem veltīta sveču kompozīcija “Iededz savu sirdi!”, ko veidos četras sarkanbaltsarkanas sveces sirds formā. “Šī kompozīcija ir īpaša ar to, ka gan materiālu sarūpēšanā, gan sveču izgatavošanā piedalījās Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas skolēni, kompozīcijā ieliekot daļiņu savas sirds,” stāsta skolas direktore Baiba Balode-Lukjanska, piebilstot, ka sarkanbaltsarkanās krāsās izgaismoti arī skolas logi.

Pārlielupes pamatskolā 18. novembrī no pulksten 16 līdz 21 Latvijas karoga krāsās būs izgaismota skolas fasāde, kā arī uz pakāpieniem pie ieejas Loka maģistrāles pusē skolēni izvietos svecītes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gaismas kompozīcijas svētku vakarā būs vērojamas arī pie Jelgavas pamatskolas “Valdeka”-attīstības centra, un par īpašu svētku noformējumu šajā vakarā būs parūpējies arī Jelgavas tehnikums.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.