Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Latvijas dzimšanas dienu aicina sagaidīt ar skrējienu

Turpinot tradīcijas, šogad sagaidot Latvijas 104. dzimšanas dienu, jelgavnieki aicināti piedalīties vakara skrējienā un kopā patriotiskās noskaņās veikt 104 kilometrus. Skrējiens notiks 17. novembrī stadionā pie Jelgavas sporta halles no pulksten 17 līdz 18, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skrējiena mērķis ir aicināt jelgavniekus būt aktīviem un pavadīt laiku kopā ar ģimeni, darba kolektīvu vai draugiem. Skrējienā var piedalīties ikviens bez vecuma un dzimuma ierobežojuma. Dalībniekam laikā no pulksten 17 līdz 18 jāierodas stadionā, jāreģistrējas un jāveic distance – tās garums ir paša izvēle, bet tiem jābūt pilniem apļiem. Distanci var veikt arī ejot.

“Šoreiz galvenais nav ātrums, bet gan attālums, tāpēc skaitīsim pa visiem kopā pieveiktos apļus, ko ērti pārrēķināt kilometros,” ieskicē Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko, piebilstot, ka mērķis ir kopā savākt 104 kilometrus. Dalībniekus stadionā gaidīs svētku atmosfēra un silta tēja.

Skrējienu organizē “Sporta servisa centrs”.  

Foto: Sporta servisa centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.