Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Latvijas Pašvaldību savienība sagatavojusi un prezentēs analīzi par skolu tīklu

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Valdes sēdē, 10.martā, tiks prezentēts LPS veiktais pētījums – pašvaldību dibināto vispārējās izglītības iestāžu tīkla raksturojums, atbilstoši esošajam un plānotajam normatīvajam regulējumam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Valdes sēdi aicināta arī Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša. Sēdes laikā savā pieredzē ar izglītības iestāžu tīkla dažādu modeļu riskiem un ieguvumiem dalīsies Jelgavas novada un Jelgavas valstspilsētas izglītības pārvalžu vadītājas.

“Lēmumu par izglītības iestāžu dibināšanu, reorganizāciju vai slēgšanu pieņem pašvaldības, kā izglītības iestāžu dibinātājs. Tieši vietvaras vislabāk pārzina situāciju katrā reģionā un katrā skolā, jo tās ir vistuvāk iedzīvotājiem,” uzsver LPS.

Pētījumu veikuši LPS padomniece izglītības un kultūras jautājumos Ināra Dundure un LPS sistēmu analītiķis Jānis Upenieks. LPS ir sagatavojusi datos balstītu analīzi par pašvaldību dibinātajām vispārējās izglītības iestādēm  atbilstoši esošajam un plānotajam normatīvajam regulējumam par skolu tīklu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.