Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Latvijas skolu reitingā šogad iekļuvušas sešas Jelgavas skolas

Šogad “Latvijas skolu reitingā” visaugstāk no pilsētas izglītības iestādēm ģimnāziju grupā ierindojas Jelgavas Valsts ģimnāzija, lielo skolu grupā iekļuvusi Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola, savukārt mazo skolu grupā augstākā vieta ir Jelgavas 4. sākumskolai, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skolu reitings tiek veidots, izvērtējot mācību iestādes pēc skolēnu sasniegumiem attiecīgā mācību gada valsts un atklātajās olimpiādēs, skolēnu valsts zinātniski pētniecisko darbu konferencē un valsts mēroga konkursos. Izglītības iestādes reitingā iedala pēc izglītojamo skaita: lielajās skolās, kur vidusskolēnu skaits ir lielāks par 100, un mazajās skolās, kur vidusskolēnu skaits ir mazāks par 100 skolēniem.

Ģimnāziju grupā Jelgavas Valsts ģimnāzija šogad ieņem 14. vietu, savukārt Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija – 16. vietu. Lielo skolu grupā iekļuvusi Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola, ierindojoties 21. vietā. Savukārt mazo skolu grupā visaugstāk no Jelgavas šogad ir Jelgavas 4. sākumskola – 24. vieta, bet Jelgavas Centra pamatskola grupā ieņem 36. vietu un Jelgavas Pārlielupes pamatskola – 42. vietu.

Ar pilnu skolu reitingu var iepazīties mājaslapā www.skolureitings.lv.

Foto: www.skolureitings.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.