Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Latvijas un Lietuvas komandas demonstrēs alpīnisma tehniku

24. februārī Jelgavas sporta hallē norisināsies Latvijas atklātais čempionāts alpīnisma tehnikā komandām “Remosa kauss 2024”, kurā komandas demonstrēs alpīnisma tehniku, informē Sporta servisa centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības tiks organizētas divās grupās: sportistu un amatieru. Abās grupās startēs komandas četru cilvēku sastāvā, no kuriem vismaz viena ir sieviete. Jāpiebilst, ka sacensībās var piedalīties dalībnieki, kuri dzimuši 2009. gadā, un vecāki, bet vienā komandā var būt divi dalībnieki, kuri dzimuši 2007. gadā un jaunāki. Dalībniekiem, kuri jaunāki par 18 gadiem, dalība sacensībās atļauta ar trenera vai vecāku piekrišanu.

Komandas rezultātus nosaka, summējot distancēs iegūtos punktus un atņemot soda punktus. Sacensību distancēs iespējami dažādi alpīnisma tehnikas elementi, piemēram, horizontālas, vertikālas margas, glābšanas darbi, dry toolingspeleo, nolaišanās, drošināšanas staciju izveidošana, elementu ierīkošana, svārsts. Inventārs komandai jānodrošina pašai.

Sacensību atklāšana paredzēta pulksten 9:00. Pēc tam dalībniekiem tiks parādītas distances un izskaidroti uzdevumi, starts – pulksten 10:00. Gan sportistu, gan amatieru grupas komandām sacensības norisināsies vienā kārtā pēc festivāla principa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trīs labākās komandas katrā grupā tiks apbalvotas ar medaļām un balvām. Sporta grupā, kurā tiks noskaidroti Latvijas čempioni, komanda, kas uzvarēs, saņems ceļojošo kausu. Organizatori pēc saviem ieskatiem par īpašiem nopelniem var piešķirt speciālās balvas atraktīvākajām komandām.

Sacensības organizē biedrība “Remoss” sadarbībā ar Latvijas Alpīnistu savienību, Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs” un sacensību atbalstītājiem.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Jelgavas pašvaldībā ir pieejama ŠEIT

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību NOLIKUMS

Foto: “Remoss”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.