Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Latvijas valsts mežu” dabas parkā Tērvetē notiks aktīvās tūrisma sezonas noslēguma svētki

Sestdien, 8.oktobrī, “Latvijas valsts mežu” dabas parkā Tērvetē notiks aktīvās tūrisma sezonas noslēguma svētki, informē mammadaba.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētkos, kas tradicionāli dēvēti par “Pasakas midzināšanu”, vēl pēdējo reizi šajā sezonā Pasaku mežā ikvienam būs iespēja satikt iemīļotos, atraktīvos tēlus – Princesi Zeltīti, Sīkstulieni, Sila Raganiņu un citus.

Svētkus mežā sāks svinēt, sākot no pulksten 12. Atrakciju laukuma estrādē dienu ieskandinās koncertuzvedums “Izdejo Pasaku”. Te no pulksten 12 līdz 14 varēs baudīt dziesmas, dejas un dzeju.

Rūķu ciemā no pulksten 14 līdz 16 dabas parka viesi aicināti uz Dziesmotu Rotaļu brīdi kopā ar muzikālo vadītāju un rotaļniekiem. Rūķu Sētā kā allaž būs sastopama Rūķu saime – arī viņi palīdzēs ieaijāt Pasaku ziemas miegā ar radošām aktivitātēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieeja pasākumā ar Latvijas valsts mežu (LVM) dabas parka Tērvetē biļetēm. Dabas parka darba laiks no pulksten 9 līdz 19.

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē ir viena no tūristu iecienītākajām un ģimenei draudzīgākajām vietām Latvijā. Tā kopējā platība ir ap 1200 hektāriem, no kuras trešo daļu aizņem Pasaku pasaule.

Foto: mammadaba.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.