Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

LBTU atzīmēs Latvijas valsts svētkus

Atceroties Starptautisko studentu dienu, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Sporta klubs aicina studentus 15. novembrī pulksten 18 Jelgavas pils pagalmā uz stafeti “Lāpa”, kas norisināsies 50. reizi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par godu Starptautiskajai studentu dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai 16. novembrī pulksten 17 LBTU aulu pieskandinās studentu dziesmas un dejas koncertā “Zemgales studentu svētki”, cildinot studentu deju soli un dziesmu skanējumu. Koncertā klātesošos iepriecinās universitātes studenti, absolventi, mācībspēki un mākslinieciskie kolektīvi – TDA “Kalve” un VPDK “Kalve”, kuri izdejos skaistākās un sirdij tuvākās dejas, augstskolas sieviešu koris “Liepa” un vīru koris “Ozols” ļausies skanīgām un emocionālām svētku dziesmām, bet ar teatrālu uzvedumu iepriecinās Jelgavu Studentu teātris.

18. novembra vakarā universitāte aicina piedalīties Jelgavas pils parka izgaismošanā. Skanot latviešu skaistākajām un sirsnīgākajām dziesmām, no pulksten 17 plānots aizdegt svecītes.

Izgaismots tiks vecais bruģētais ceļš, kas ved no Lielās ielas uz Jelgavas pili un ko mūsdienās izmanto tikai gājēji. Kopš 2012. gada I kursa studenti, uzsākot mācību gadu, tajā gulda īpašu piemiņas plāksni, simbolizējot apņemšanos cītīgi studēt un turēt godā universitāti.

Foto: llu.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.