Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

LBTU Jelgavā piedāvās sagatavošanas kursus ķīmijā un bioloģijā vidusskolēniem

Lai palīdzētu vidusskolas izlaidumu klašu skolēniem un vidējo izglītību ieguvušajiem sagatavoties studijām augstākās izglītības iestādēs, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes – LBTU (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte – LLU) Mūžizglītības centrs Jelgavā no 21. janvāra piedāvās kursus ķīmijā un bioloģijā – katru 60 stundu apjomā, informē augstskola.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ķīmijas un bioloģijas priekšmetu apguve visbiežāk ir viens no lielākajiem izaicinājumiem skolēniem, jo dabas un ķīmisko procesu iepazīšana un izpratne nav viegla. Taču tieši šīs zināšanas paver plašas iespējas studijām biozinātnēs un inženierzinātnēs augstākās izglītības līmenī, kurās sagatavotie speciālisti ir pieprasīti darba tirgū.

LBTU organizētais sagatavošanas kursi 12. klašu skolēniem un vidējo izglītību ieguvušajiem ir lieliska iespēja nelielās grupās atkārtot zināšanas, papildināt tās un labāk sagatavoties gan eksāmeniem, gan pēc tam studijām universitātē.

Kursu noslēgumā LBTU Mūžizglītības centrs piedāvā kārtot noslēguma pārbaudījumu, kurā iegūtā atzīme tiek ņemta vērā, iesniedzot dokumentus uzņemšanai kādā no LBTU studiju programmām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kursi sāksies 21. janvārī, un turpmāk notiks sestdienās (mācību forma tiks precizēta – attālināti vai klātienē). Ķīmijas kursi plānoti no pulksten 10.00 līdz pulksten 13.00, bet bioloģija sāksies pulksten 13.30 un ilgs līdz pulksten 16.30. Maksa par viena kursa apguvi 60 stundu apjomā ir 200 eiro (maksājumu iespējams dalīt divās daļās).

Detalizēta informācija un pieteikšanās: LBTU Mūžizglītības centrs, Lielā iela 2 (163. telpa), tālr.: 63005715; 26340144; e-pasts: antra.berzina@lbtu.lv vai mājaslapā.

Foto: LBTU

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.