Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

LBTU Meža fakultāte kopā ar skolēniem dodas iepazīt mežu

Tuvojoties gada nogales svētkiem, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes – LBTU (iepriekš – Latvijas Lauksaimniecības universitāte) Meža fakultāte turpina aizsākto tradīciju “Egles lielas, egles mazas”, kur nedēļas garumā pirmsskolas un sākumskolas vecuma skolēni no Jelgavas, Ozolniekiem un Rīgas dodas izzinošā, izklaidējošā un  aizraujošā piedzīvojumā mežā, informē augstskola.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir brīnumu, gaismas un īpašu smaržu laiks. Šajos svētkos ikviena mājoklī tiek ienesta svētku eglīte, kas tā vien simbolizē svētku tuvošanos. Gara vai īsa, kupla vai ne tik kupla – tā katram sava, bet īpaša. Līdz ar egles ienākšanu mājoklī, tā ienes īpašu siltumu un meža smaržu. Bet, kā atrast savu īsto Ziemassvētku egli, kam jāpievērš īpaša uzmanība un, kādus noslēpumus mežs glabā? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes palīdzēs atrast universitātes darbinieki.

Piedzīvojuma dalībnieki kopā Meža fakultātes mācībspēkiem, studentiem un Meža pētīšanas stacijas pārstāvjiem dosies kopīgā pastaigā pa mežu, lai to labāk iepazītu un atrastu savu Ziemassvētku koku. Pastaigas noslēgumā būs iespējam sasildīties pie ugunskura, dalīties ar gūtajām atziņām un redzēto. Bet, kas to lai zina, varbūt pat izdosies satikt pašu  Ziemassvētku vecīti un viņa uzticamo palīgu Rūdolfu.

Foto: llu.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.