Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ledus skulptūru festivāla laikā Jelgavas apskates objektos pagarināts darba laiks

No 2. līdz 4. februārim Jelgavā norisināsies 25. Starptautiskais ledus skulptūru festivāls. Pasākuma dienās pilsētas nozīmīgākie tūrisma apskates objekti strādās ilgāk, informē Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien, 2. februārī, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa (Akadēmijas iela 1) izstāžu zāle un skatu laukums, kā arī Tūrisma informācijas centrs (TIC) apmeklētājus gaidīs no pulksten 10 līdz 20, bet vēstures ekspozīcijas būs pieejamas no pulksten 10 līdz 18. Sestdien, 3. februārī, izstāžu zāle, skatu laukums, vēstures ekspozīcijas un TIC būs atvērts no pulksten 10 līdz 20. Svētdien, 4. februārī, torņa izstāžu zāle, skatu laukums, TIC un vēstures ekspozīcijas strādās no pulksten 11 līdz 18. Ieejas maksa izstāžu zālē un skatu laukumā pieaugušajiem 1,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 0,80 eiro. Vēstures ekspozīciju apmeklējums pieaugušajiem – 4 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,50 eiro.

Jelgavas Vecpilsētas māja (Vecpilsētas iela 14) 2. un 3. februārī apmeklētājus uzņems no pulksten 10 līdz 18, bet svētdien, 4. februārī no pulksten 11 līdz 17. Ieejas maksa pieaugušajiem 4 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,50 eiro.

Dzīvesziņas un arodu sētu (Vecpilsētas iela 2) 2. un 3. februārī interesenti aicināti apmeklēt no pulksten 10 līdz 18. Sestdien, 3. februārī, no pulksten 15 līdz 17 šeit norisināsies ziepju liešanas nodarbība. Dalības maksa 3 eiro. Pieteikšanās pa tālruni 29116210. Svētdien, 4. februārī, Dzīvesziņas un arodu sēta strādās no pulksten 10 līdz 15. Jāatzīmē, ka Dzīvesziņas un arodu sētā arī festivāla dienās ir iespēja pieteikties apmeklējumam gida pavadībā. Individuāls apmeklējums pieaugušajiem – 5 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 2 eiro. Ekskursijai var pieteikties pa tālruni 29116210.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejs (Akadēmijas iela 10) 2. un 3. februārī apmeklētājus gaidīs no pulksten 10 līdz 20, bet 4. februārī no 10 līdz 17. Ieejas maksa pastāvīgās ekspozīcijas un izstāžu zāles apmeklējumam pieaugušajiem 3 eiro, skolēniem – 0,50 eiro, studentiem, pensionāriem – 1,50 eiro.

Ādolfa Alunāna memoriālais muzejs (Filozofu iela 3) festivāla dienās strādās, kā ierasts – no pulksten 10 līdz 17. Ieejas maksa muzejā pieaugušajiem 1 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 0,50 eiro.

Jelgavas pils muzejs (Lielā iela 2) 2. februārī būs pieejams no pulksten 9 līdz 17. Sestdien 3. februārī un svētdien 4. februārī muzejs būs atvērts apmeklētājiem no pulksten 11 līdz 18. Sestdien un svētdien, iepriekš piesakoties, ir iespēja doties ekskursijā pa Jelgavas pili gida pavadībā. Ekskursijas norisināsies pulksten 12, 14 un 16, kuras laikā ikviens varēs iepazīt spilgtākos Jelgavas pils vēstures notikumus, arhitektūru, būvvēsturi, interjera apdari un iekārtojumu. Dalības maksa 3 eiro. Interesenti aicināti savlaicīgi pieteikties pa tālruni 63005617.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat Jelgavas pilī (Lielā iela 2) viesi varēs apmeklēt arī Rundāles pils muzeja ekspozīciju “Kurzemes un Zemgales hercogu kapenes”. Kapenēs atrodas 21 metāla sarkofāgs un deviņi koka zārki, kuros no 1569. līdz 1791. gadam apbedīti 24 Ketleru dinastijas un seši Bīronu dinastijas pārstāvji. Ieejas maksa: pieaugušajiem – 3 eiro, studentiem – 2 eiro un skolēniem –  1 eiro.

25. Starptautiskajā ledus skulptūru festivālā savu unikālo skatījumu uz pasaules dārgumiem, izmantojot ledus tēlniecību, parādīs 32 profesionāli tēlnieki no 11 valstīm – Ukrainas, Indonēzijas, Argentīnas, Latvijas, Nīderlandes, Lietuvas, Igaunijas, Čehijas, Mongolijas, Apvienotās Karalistes un Spānijas. Festivāla ietvaros tiks radītas 45 konkursa skulptūras, bet kopumā būs apskatāmi vairāk nekā 60 ledus objekti.

Informācija par tūrisma aktivitātēm Jelgavā Ledus skulptūru festivāla laikā pieejama www.visit.jelgava.lv. 

Foto: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.