Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Līdz 1. jūnijam var pieteikties Jelgavas pašvaldības līdzfinansējumam kanalizācijas pieslēguma izbūvei

Arī šogad jelgavniekiem ir iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu kanalizācijas pieslēguma izbūvei ielās, kurās jau ir izbūvēti centralizētie sadzīves kanalizācijas tīkli, – programmā pieejamais pašvaldības finansējums šogad ir 30 379 eiro. Iesniegt pieteikumu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai var līdz 1. jūnijam (ieskaitot), informē SIA “Jelgavas ūdens”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad pieteikumus līdzfinansējuma saņemšanai “Jelgavas ūdens” sāka pieņemt februāra beigās. Līdz 21. aprīlim pieteikumus iesnieguši 59 privātmāju īpašnieki, kopumā pretendējot uz pašvaldības līdzfinansējumu 19 480 eiro apmērā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Kā nosaka pašvaldības saistošie noteikumi “Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai”, daudzdzīvokļu mājām ir pieejams atbalsts līdz 75 procentiem no pieslēguma būvdarbu kopējām izmaksām, bet nepārsniedzot 3750 eiro, savukārt atbalsta apmērs vienģimenes mājai atkarīgs no tā, vai kanalizācijas izbūves darbi tiek veikti saskaņā ar apliecinājuma karti vai paskaidrojuma rakstu, vai ar atvieglotu procedūru – ar pievada novietojuma plānu.

Ja privātmājai pieslēgumu būvē būvkomersants saskaņā ar apliecinājuma karti vai paskaidrojuma rakstu, pašvaldības līdzfinansējums veidos līdz 50 procentiem no pieslēguma būvdarbu kopējām izmaksām, bet nepārsniedzot 1000 eiro par pieslēguma izbūvi. Savukārt, ja darbus veiks pats īpašnieks vai būvkomersants saskaņā ar pievada novietojuma plānu, no pašvaldības var saņemt līdzfinansējumu 15 eiro apmērā par viena vesela kanalizācijas tīkla metra izbūvi (ieskaitot skatakas), bet nepārsniedzot 500 eiro par viena pieslēguma izbūvi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumu SIA “Jelgavas ūdens” var iesniegt līdz 1. jūnijam (ieskaitot):

  • atstājot to past­kastītē pie uzņēmuma vārtiem (Ūdensvada iela 4, Jelgava),
  • nosūtot dokumentu, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, uz e-pasta adresi jelgavas.udens@ju.lv,
  • nosūtot pa pastu uz adresi: Ūdensvada iela 4, Jelgava, LV-3001.

Pieteikuma veidlapa pieejama mājaslapā www.ju.lv, tālrunis informācijai – 63007119. Iesniedzot pieteikumu, jābūt izstrādātam pievadu novietojuma plānam vai apliecinājuma kartei, vai paskaidrojuma rakstam, kā arī nedrīkst būt uzsākta kanalizācijas pievada izbūve.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.