Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Līdz 11. aprīlim pagarināta kandidātu pieteikšana Jelgavas augstākajiem apbalvojumiem

Ik gadu tiek teikts paldies tiem, kuri savu sirdi, prātu un darbu ir veltījuši pilsētas attīstībai. Lai apzinātu šos cilvēkus, līdz 11. aprīlim jelgavnieki aicināti pieteikt kandidātus Jelgavas valstspilsētas augstākajiem apbalvojumiem “Goda zīme” un “Goda raksts,” informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apbalvojumu “Goda zīme” piešķir fiziskām personām par īpašiem nopelniem valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes, saimnieciskajā vai citā darbībā Jelgavas labā. Savukārt apbalvojumu “Goda raksts” piešķir fiziskai, juridiskai personai vai kolektīvam par nopelniem un ieguldījumu tautsaimniecībā, veselības aizsardzībā, kultūrā, izglītībā, zinātnē, sociālajā aprūpē, uzņēmējdarbībā, sportā un sabiedriskajā darbībā.

Ierosinājumu par apbalvojuma piešķiršanu var iesniegt domes deputāti, domes pastāvīgās komitejas un komisijas, juridiskās personas, valsts un pašvaldību iestādes, kā arī iedzīvotāji (ne mazāk kā piecas pilngadīgas personas).

Pieteikums jāiesniedz līdz 1. aprīlim pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11 vai jānosūta uz e-pasta adresi pasts@jelgava.lv, norādot kandidāta vārdu, uzvārdu, darbavietu, ieņemamo amatu vai nodarbošanos, nozari, kādā apbalvojums piešķirams, īsu dzīves, darba un sabiedriskās darbības aprakstu, pamatojuma vēstuli, par kādiem nopelniem persona vai kolektīvs ieteikts apbalvojumam, kā arī pievienojot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iesniegtos ierosinājumus apkopos un izvērtēs ar domes lēmumu izveidotā Apbalvojumu piešķiršanas komisija. Papildinformāciju var saņemt Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē, tālrunis 63005507.

Jelgavas valstspilsētas augstākie apbalvojumi tiek pasniegti kopš 1998. gada. Līdz šim piešķirtas 138 Goda zīmes un 225 Goda raksti. Augstākie apbalvojumi Jelgavā tiek pasniegti divreiz gadā – pilsētas svētkos un Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas priekšvakarā.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.