Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Līdz 11.jūnijam var pieteikties Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa restorāna un virtuves telpu nomas izsolei

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs izsludinājis Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa restorāna un virtuves telpas ar aprīkojumu un pie objekta piegulošās zemes Akadēmijas ielā 1 nomas izsoli. Telpas tiek iznomātas ar mērķi restorāna vai kafejnīcas izveidei. Pretendenti pieteikumus izsolei aicināti iesniegt līdz 11. jūnijam, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nomas telpas atrodas kultūrvēsturiskajā piemineklī Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī, kas ir viens no apmeklētākajiem tūrisma objektiem pilsētā. Virtuves telpu platība ir 59,6 kvadrātmetri, tā atrodas torņa 6. stāvā, savukārt restorāna telpas atrodas 8. stāvā ar kopējo platību 63,1 kvadrātmetrs. Restorānu ar virtuvi savieno kravas lifts trauku un gatavo ēdienu piegādei.

Telpas aprīkotas ar visām nepieciešamajām komunikācijām – elektroapgādi, ūdeni, kanalizāciju, ventilāciju, kondicionēšanu. Virtuve ir aprīkota ar darbam nepieciešamajām iekārtām, kas ir lietotas, bet darba kārtībā: elektriskā indukcijas plīts, elektriskā konvekcijas krāsns, nerūsējošā tērauda aukstais galds, nerūsējošā tērauda galds ar izlietni, nerūsējošā tērauda galds ar plauktu, dažādi nerūsējošā tērauda plaukti, trauku mazgājamā mašīna, mobilais kondicioniers, saliekama aukstumkamera ar plauktiem. Savukārt restorāns ir aprīkots ar 12 apmeklētāju galdiņiem. Tualetes telpa pielāgota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Aprēķinātā tirgus nomas maksas sākumcena ir 3,50 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa par vienu kvadrātmetru mēnesī, zemei – 10 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa par vienu kvadrātmetru mēnesī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikums dalībai izsolē jāiesniedz līdz 2024. gada 11. jūnijam.

Izsoles nosacījumi un pieteikuma iesniegšanas kārtība pieejama tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.