Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Līdz 3.februārim Jelgavas novada Staļģenes pasta nodaļa darbdienās strādās tikai vienu stundu

Tehnisku iemeslu dēļ līdz 3.februārim Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasta Staļģenes pasta nodaļai tiek mainīts darbalaiks, un pasta pakalpojumus šajā periodā nodrošinās mobilais pastnieks katru darbdienu no pulksten 12 līdz 13 vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt savā dzīvesvietā, informēja VAS “Latvijas pasta” pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat kā līdz šim, Jaunsvirlaukas pagasta iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina “Latvijas pasts” – vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam ir iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā – vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā, komercpreču iegādi un citus.

Pastnieka pakalpojumus dzīvesvietā iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar “Latvijas pasta” Klientu centru pa tālruni – 27008001 vai 67008001.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bez iepriekšēja pieteikuma sūtījumus var saņemt arī pasta centrā Jelgava Katoļu ielā 2b no pirmdienas līdz piektdienai laikā no plkst.8 līdz 19.

Informācija par izmaiņām Staļģenes pasta nodaļas darbībā izvietota klientiem redzamā vietā uz pasta nodaļas ārdurvīm.

“Latvijas pasts” nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. “Latvijas pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 3000 darbinieku.

Foto: Latvijas pasts

  Līdzīgi raksti

  Reklāma

  Atbildēt

  Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

  Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

  Ar cieņu,
  ZZ.lv komanda.