Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Līdz 3. jūlijam apskatāma dvīņu māsu gleznu izstāde “Veltījums vectēvam”

Līdz 3. jūlijam Jelgavas Pilsētas bibliotēkā skatāma Vitas Studentes un Zitas Studentes izstāde “Veltījums vectēvam”, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zita un Vita ir dvīņu māsas, kuras Jelgavā dzimušas, pavadījušas bērnību un dzīvo ar savām ģimenēm arī šobrīd. Abas ieguvušas ekonomista un jurista izglītību. Vita jau desmito gadu strādā par juristi Tieslietu ministrijā, bet Zita – jau astoto gadu par tiesnesi Rīgas pilsētas tiesā.

“Pāris gadus atpakaļ, iedvesmojoties no vectēva, sākām gleznot. Vectēvs, kurš visu mūžu strādāja valsts pārvaldē, bija radošs cilvēks un pensijas gados pievērsās mākslai. Diemžēl mūsu atmiņās ir tikai viena viņa radīta glezna, kurā attēlota klusā daba – šķīvis ar āboliem, taču šis fakts bija iedvesmas avots un raisīja vēlmi šo mūsu izstādi veltīt vectēvam,” stāsta izstādes autores.

Vita un Zita ir Jelgavas Tautas gleznošanas studijas dalībnieces un gleznošana ir tā joma, kurā viņas rod iedvesmu, spēku un uzlādi ikdienas darbam. Viņas uzskata, ka juristam ir jāprot ne tikai kvalitatīvi un apzinīgi pildīt savus amata pienākumus, bet jārod laiks arī atslodzei, sava redzesloka paplašināšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar izstādi visi interesenti var iepazīties Jelgavas Pilsētas bibliotēkā līdz 3. jūlijam bibliotēkas darba laikā: darba dienās no pulksten 10 līdz 18.

Foto un informācija: Jelgavas Pilsētas bibliotēkā

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.